Direksiyon denildiğinde Bursa’da ilk onun ismi akla geliyor. Sahibi olduğu sürücü kursları ile Bursa’da haklı bir üne sahip olan, Bursa’da değişim denildiğinde ilk isimlerin başında gelen Erkan Subaşı’ndan fark yaratan bir merkezi vatandaşlara kazandırdı.

Özel Haber- Nagehan Çalışkan

Yaptığı meslek içi eğitimler ile göz dolduran Subaşı; “1987 yılından beri Bursa’nın ilk sürücü kursu olarak faaliyet gösteren Bursa Sürücü Kursu’nun sahibi olarak hizmet içinde de fark yaratan bir adım attık ve DoğaPsikoteknik Değerlendirme Merkezi’ni Bursa halkının hizmetine açtık. Doğa Psikoteknik Değerlendirme Merkezi, Soğanlı mahallesi Çelebi Mehmet Bulvarı’nda hizmete girmiş bulunmakta. Çelebi Mehmet Bulvarı’nda hizmet verecek olan  DoğaPsikoteknik Değerlendirme Merkezi, Sürücülerin güvenli araç kullanmalarını sağlayan zihinsel ve psiko-motor yetenek ve beceriler ile tutum, davranış ve kişilik özelliklerinin özel geliştirilmiş test yöntemleri kullanılarak teşhis edilmesi amacı ile açtık.” Dedi.

“Uzman kadrolarla görevimizin başındayız!”

Subaşı; “Karayolları Taşıma Yönetmeliği gereği ticari araç sürücüleri SRC belgesiyle birlikte her 5 yılda bir psikoteknik açıdan sağlıklı olduklarını gösteren rapor almak zorundalar. Bünyemizde hizmet veren Psikoloğumuz Ayça YeniceliGülanHanım ile bu işi yürütüyoruz. Psikoteknik Testi Sağlık Bakanlığının denetimindeki Yetkili Psikoteknik Merkezleri tarafından kişinin bedensel ve ruhsal durumunun sürücülük yapmaya yeterli olduğunu, psikolog eşliğinde onaylanmış özel cihazlarda en az 1 saat süren ölçümleme testine Psikoteknik Testi denir. Kara Yolu Trafik Kanunu kapsamında ehliyet iadelerine dönük işlemlerde ve Kara Yolu Taşıma Yönetmeliği kapsamında taşıt kullanacak olan kişilerden istenen rapor, psikoteknik raporudur. 1987 Yılında kurulan bir firmayız. Bu zamana kadar birçok vatandaşımıza sürücü belgesi verdik,şimdi ise halkımıza ve kurumlarımıza böyle bir hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Uzun yıllardır süregelen tecrübemiz ve uzman kadromuz ile sürücüler yetiştirmeye ve sürücülerimize psikoteknik raporu vermek için hizmete devam edeceğiz. Randevu almak isteyenler 0224 254 71 44 nolu telefonu arayarak randevu alabilirler.” İfadelerini kullandı.