“Psikolojiniz Direksiyon Başında Bozuluyorsa, Biz Eğitime Hazırız!” Direksiyon denildiğinde Bursa’da ilk onun ismi akla geliyor.

Tuğba AYHAN/ÖZEL HABER

 Sahibi olduğu sürücü kursları ile Bursa’da haklı bir üne sahip olan, Bursa’da değişim denildiğinde ilk isimlerin başında gelen Erkan Subaşı’ndan fark yaratan bir merkezi Bursalılara kazandırdı. Yaptığı meslek içi eğitimler ile göz dolduran Subaşı; “1987 yılından beri Bursa’nın ilk sürücü kursu olarak faaliyet gösteren Bursa Sürücü Kursu’nun sahibi olarak hizmet içinde de fark yaratan bir adım attık ve Doğa Psikoteknik Değerlendirme Merkezi’ni Bursa halkının hizmetine açtık. Doğa Psikoteknik Değerlendirme Merkezi, Soğanlı mahallesi Çelebi Mehmet Bulvarı’nda hizmete girmiş bulunmakta. Çelebi Mehmet Bulvarı’nda hizmet verecek olan  Doğa Psikoteknik Değerlendirme Merkezi, Sürücülerin güvenli araç kullanmalarını sağlayan zihinsel ve psiko-motor yetenek ve beceriler ile tutum, davranış ve kişilik özelliklerinin özel geliştirilmiş test yöntemleri kullanılarak teşhis edilmesi amacı ile açtık.” Dedi. 


“Marangozlar; Doğa dedi…”


Oda üyelerine yönelen; Bursa Marangozlar ve Benzerleri Odası ile Doğa Psikoteknik Değerlendirme Merkezi arasında, 19 Şubat 2020’de Psikoteknik değerlendirme rapor anlaşması imzalandı. Şubaşı; “Bursa Sürücü Kursu kuruluşu olan Doğa Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak sürdürdüğümüz görüşmeler sonucu, Oda Başkanı Cemil Vardar ile Bursa Marangozlar ve Benzerleri Odası üyelerinin tamamı ve birinci derece yakınlarının faydalanabileceği bir anlaşmaya varıldı. Oda üyelerine yönelik böyle bir anlaşma imzalamaktan mutluluk duyuyoruz. Bursa’da temel bir açığı kapatacağımızı düşünüyoruz. Bu amaçla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.