Engin ÖZKONUK/ÖZEL

“Mudanya ilçe başkanlığına geçtiğimiz hafta Gülşen Çetin atandı. DSP Bursa İl Başkanı Hüseyin Cahit Akıncı, İlçe Başkanı Gülşen Çetin’e görevinde başarılar diledi.

Başkan Akıncı, “DSP Bursa’da ilçelere açıldı. DSP Bursa İl Başkanlığı ilçelerde örgütlenme çalışmalarına ağırlık Verdi” dedi.  Gülşen Çetin’nin, Mudanya İlçe Başkanlığına atandığını İl Başkanı Hüseyin Cahit Akıncı, sosyal hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

 

Akıncı, “P İl Başkanlığı olarak hızlı ve atak bir şekilde ilçelerimizde örgütlenme çalışmalarına ağırlık verdik. Mudanyalı hemşerilerimiz ile kamu kurumları arasında genç başkanımız sayın Gülşen Çetin hem köprü hem de vicdan olacaktır.” dedi. Atamada, İl Başkan Yardımcısı Örgütten Sorumlu İsmail Kutlu Kaya ve Yıldırım İlçe Başkanı Veli Çalışkan’da hazır bulundu.

 

 

Çetin, Teşekkür Etti

Mudanya İlçe Başkanı Gülşen Çetin, “Beni ilçe başkanlığı ile şereflendiren Genel Başkanımız sayın Önder Aksakal, Genel Başkan Yardımcılarımız sayın Ahmet Murat Özbilge ve Hüseyin Kul, İl Başkanımız sayın Hüseyin Cahit Akıncı ve İl Yönetimime, İlçe Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bursa’nın İstanbul köprüsü durumunda olan ilçemizde DSP’nin mutlak başarısı için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. DSP; Türkiye’nin en kritik dönemlerine imza atmış, Türkiye’yi kucaklayan politikaları ile barış ve huzurun partisi olmuştur. Merhum liderimiz sayın Bülent Ecevit’in yolundan iktidara yürüyüşümüzü Mudanya’dan başlatacağız.” dedi.