Pandemi döneminde değeri daha da ortaya çıkan konulardan biri de “E-dönüşüm” oldu. 

Özel Haber / Batuhan Ersek

E-dönüşüm, bilginin, değerin, varlığın, girişimciliğin ve ihtiyaçların dijital dünyada gerçekleştirilmesi ve hız ile tasarrufun temel bir ihtiyaca evrilmesi olarak tanımlanabilir. İşlemlerin online olarak tamamlanabilmesi hizmet alan kişilere hem zamandan hem de insan gücünden tasarruf imkanı sunuyor. Ayrıca müşterinin isteklerine tam anlamıyla cevap veriyor. “E-dönüşüm” hakkında bilgi veren Arya Bilişim Şirket Müdürü Yusuf Erat, “Yeni çıkan kanunla birlikte bu iş artık daha kolay ve daha hızlı bir duruma geldi. Faturalar online arşivde saklanacağı için, erişim kolaylaştı ve daha az vakit harcanarak daha güvenli şekilde saklama imkanı sunuldu.” dedi.

“BURSA’YA HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYUYORUZ”

Yerinde ve kaliteli hizmeti hızlı ve ucuz bir şekilde müşterilerine ulaştırdıklarına vurgu yapan Erat, “Bursa’ya ve Bursalılara yatırımlarımızla hizmet etmek bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Müşterilerimize yazılım ve E-dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Sağladığımız hizmetle onlara zamandan ve paradan tasarruf sağlıyoruz. Bir firmanın yazılım alanında her ihtiyacına cevap verebiliyoruz. Bayilik ağlarımızda hızlı bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Ayrıca firmalara kurumsal kimlik konusunda da hizmet verebiliyoruz.” ifadelerini kullandı.

“PANDEMİ SÜRECİNDE E-DÖNÜŞÜMÜN ÖNEMİ DAHA DA ORTAYA ÇIKTI”

Pandemi sürecinde de mesafe ve temasa dikkat edilmesi gerekliliğinden dolayı E-dönüşümün önemini arttırdığına dikkat çeken Erat, “Kişi faturasını kargo maliyeti olmadan ve sıfır temas ile karşı tarafa online olarak ilettiğinden dolayı pandemi sürecinde bu işin önemi daha da ortaya çıktı. Onun dışında kağıt kullanılmadığından dolayı doğa dostu bir uygulamadır. Bu uygulamada sarf malzemesi kullanılmadığı için şirketlere maddi yönden de katkı sağlamaktadır. Bize ulaşmak isteyenler www.aryabilisim.com adresinden bilgi alabilirler” şeklinde konuştu.