Loading...

Elektrik Mühendislerinden meslek dayanışması

Bursa 23 Haziran 2019 16:08
Videoyu Aç Elektrik Mühendislerinden meslek dayanışması
A
a

Türkiye Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Burak Özgen, Gemlik ve Orhangazi’de çalışan Elektrik Mühendisleri ile bir araya geldi.

Bursa’nın önemli sorunlarının başında gelen elektrik dağıtım hatları ve abonelik işlemleri hakkında bilgi alışverişinde bulunan Özgen’e meslektaşları Harun Kaplan, Mehmet Hamaloğlu, Nahit Kaplan, Nizamettin Alkan, Özcan Sal, Recep Şeker, Tamer Kaplan eşlik etti.
 
Ziyaretlerimiz sıklaşacak
 
Özgen; “Bugün buraya meslektaşlarımızın genel sorunlarını dinlemek ve kurumlar arasındaki iletişim noktasında oda olarak ne yapabiliriz noktasında notlarımızı almak için bulunmaktayız. Bursa genel itibari ile elektrikle ilgili yatırımlar noktasında UEDAŞ üzerinden yeterli olmasa da bazı bizimde yakından takip ettiğimiz atılımlar içersinde. Meslektaşlarımızın yapmış oldukları başta abonelik hizmetleri olmak üzere ilgili kamu kurumları ve özel sektörün tüzel temsilcileri ile zaman zaman yaşadıkları bazı sorunlar odamıza iletilmektedir. Bununla ilgili gerekli düzenlemeleri yapmaya başladık. Bursa’nın bağlı bulunduğu Güney Marmara’nın elektrik alt yapısı, gelişen sanayi ve teknolojisi nedeniyle yeterli olamamaktadır. Yöneticilerimizle birlikte sorumluluk alanımızda çalışan meslektaşlarımızı işyerlerinde ziyaret ederek notlarımızı alacağız. Önümüzdeki günlerde yaptığımız çalışmalar ile ilgili bir açıklama yaparak kamuyu bilgilendireceğiz.” dedi.
 
Kaynak : Ergin Özkonuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat