Loading...

ERDOĞAN’DAN MÜJDELER

Türkiye 8 Ocak 2019 23:54
Videoyu Aç ERDOĞAN’DAN MÜJDELER
A
a

Vatandaşa kart borcu için Ziraat Bankası’ndan uygun kredi imkanı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çeken vatandaşlara mevcut borçlarını daha kolay ödeyebilmeleri için yeni bir imkan getirileceğini açıkladı.
UYGUN ŞARTLARDA GERİ ÖDEME
AK Parti Grup Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kredi kartı borcunu ödemekte zorlanan vatandaşlarımıza mevcut borçlarını daha kolay ödeyebilmeleri için imkan sağlıyoruz. Kredi kartı borçları tek çatı altında toplanacak. Ziraat Bankası'ndan alacakları krediyle borçlarını kapatıp,  daha sonra zorlanmadan, aylık gelirlerine uygun şekilde geri ödeyebilecekler" dedi.
 
80 LİRAYI DEVLET ÖDEYECEK
Düzenli sosyal yardım alan ihtiyaç sahibi ailelerin aylık 150 KiloWatt saate kadar elektrik tüketimlerinin devlet olarak üstlenileceğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan; ‘’Bu kapsamda yaklaşık 2,5 milyonun üzerindeki hanede her ay ortalama 80 liralık elektrik faturasını devlet karşılamış olacak." ifadesini kullandı.
 
FAİZ ORANLARI BELLİ OLDU
Ziraat Bankası tarafından açıklamada şu ifadelere yer verildi :"Birleştiren İhtiyaç Kredisi; kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranlarından çok daha uygun şartlar ile 24 aya kadar aylık yüzde 1,10 ve 60 aya kadar aylık yüzde 1,20 faiz oranlarıyla müşterilerimize sunulmaktadır."
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat