Ruhi BERBER/ÖZEL HABER


Gelecek Partisi Yıldırım 1. Olağan kongresi yapıldı Kurucu Başkan Mehmet Fatih Arat güven tazeledi.

 

Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesinin ardından teşkilatlanma ve saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi, bir yandan kurucu il ve ilçe başkanlarını atamaya devam ederken öte yandan da kongre sürecini devam ediyor. Bursa İl Başkanlığında yoğun katılımla gerçekleştirilen Gelecek Partisi Yıldırım 1. Olağan Kongresinde İlçe Başkanlığına Mehmet Fatih Arat seçildi.

 

 

Bursa İl Başkanlığında gerçekleşen kongreye, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Öztürk'ün yanı sıra, Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız, geçmiş dönem Demokrat Parti İl Başkanı İsmet Koyuncu, Osmangazi İlçe Başkanı Mehmet Çakmaker, Nilüfer İlçe Başkanı Turgut Karagedik, Gemlik İlce Başkanı Serap Sevim Soylu, siyasi parti temsilcileri STK Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede açılış konuşmasını ilçe Başkanı Mehmet Fatih Arat yaptı.  Arat konuşmasında, “Kuruluşumuzun ardından Yıldırım ilçesi 1. Olağan Kongresi için hazırlıklara başladık ve bugün burada siz değerli gelecek sevdalılarıyla! Kongremizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. .” dedi.

 

Bursa İl Başkanı Alpaslan Yıldız, “İl Yönetim Kurulumuz ile kısa bir süre önce sevgili Bursalılara merhaba diyerek teşkilat çalışmalarımıza başlayarak: Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Mudanya, Gemlik, İznik ve İnegöl ilçe teşkilatlarımızı kurduk. İnşallah çok kısa bir süre içinde 17 İlçemizin tamamında teşkilatlanacağız. Yıldırım İlçe Kongremizi yapıyoruz ve Gelecek Partisinin neferleri olarak Bursa’mızın her bir köşesinde yüreklerimizde Bursa aşkı ile 7 den 70 e herkese ulaşacağız ve onların Geleceği için çalıştığımızı anlatacağız.”şeklinde konuştu.