Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre,Bergama Sağancı Mahallesi'nde 20.659 m² tarla icradan satılıktır (çoklu satış).

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri İzmir İl, Bergama İlçe, 191 Ada, 22 Parsel, SAĞANCI Mahalle/Köy, Hasbucak mevkii Mevkii, Taşınmaz tarla olarak kayıtlı olup, Taşınmaz üzerinde sulama yapılarak her türlü tarla tarım yapılması mümkündür. Taşınmaz düz, killi-tınlı toprak yapısına sahiptir. Parselin arazi yolu mevcuttur. Parselin konum ve yer olarak değirini olumsuz etkileyecek herhangi bir durum yoktur.
Adresi Sağancı Mah. Bergama / İZMİR
Yüzölçümü 20.659,40 m2
Hissesi : Tam
İmar Durumu Taşınmaz Sağancı Köyü Bergama Belediyesi'nin bir mahallesi olarak mücavir alan sınırına dahil olmuştur. Tarafımıza teslim edilen dosyalarda yapılan incelemeye göre parsellere ilişkin herhangi bir 1/5000 Ölçekli Nazım İmar ve 1/1000 Ölçekli Uygulama Planı bulunmamaktadır.Taşınmaz İzmir Dikili Termal Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi 1/25.000 Nazım İmar Planında zeytinlik alanında kalmaktadır.

İLANIN DEVAMI İÇİN TIKLA ÖĞREN