Antalya'da H.E. (37) ile M.U. (40) arasında telefonda başlayan tartışma, tarafların buluşmasıyla kavgaya döndü. H.E. tabancayla, M.U. ise soda şişesiyle yaralandı.

Olay, gece saatlerinde Kepez ilçesi Yeniemek Mahallesi’nde Aliya İzzetbegoviç ile Ceyhan caddelerinin kesişiminde meydana geldi. Husumetli oldukları belirtilen H.E. ile emlakçılık yapan M. U., telefonda tartışmaya başladı. Tartışma sürerken H.E., M.U.'ya iş yerinin önüne gidip aracını çizdiğini söyledi. İş yerinin önüne giden M.U., yanında getirdiği tabancayla havaya 3-4 el ateş etti. Çıkan kavgada H.E. kırık soda şişesiyle M.U.'yu, M.U. da H.E.'yi tabancayla yaraladı.İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Gelen polis ekipleri, H.E.'nin yerde yattığını, M.U.'nun ise ayakta beklediğini gördü.

KAN İÇERİSİNDE AMBULANS BEKLEDİ

Kavgada soda şişesiyle boynundan ve göğsünden yaralanan M.U., kendisi için gelecek ambulansı bekledi. H.E.'ye ilk müdahalesini yapan ekipler, diğer ambulans gelene kadar M.U.'nun yaralarına müdahale etti. Olay yerindeki bir bekçi de sağlık ekiplerine el feneriyle yardımcı oldu.

M.U., Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne, H.E. ise Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Olay yeri inceleme ekipleri, bölgede 7 adet boş kovan buldu.

DHA