Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre,Sivas Hafik'te 15.839 m² tarla icradan satılıktır (çoklu satış).

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri Sivas İli, Hafik İlçesi, 215 Ada, 6 Parsel, GÖYDÜN Köyü, Kavrazgeçi Mevkii, Satışa konu borçluya tam mülkiyetli tapu kaydında tarla nitelikli bulunan taşınmazın Kıymet takdirine itiraz davası sonucunda hükme esas alınan bilirkişi raporuna göre; taşınmaz ağır bünyeli killi-tınlı-derin (50-90 cm) toprak yapısına sahip az eğimli, (%0-2) ve halen zeminde anızlarla kaplıdır. sınırları zeminde dört yön itibariyle tam olarak bellidir ve dört yönü de tarım arazisi ile çevirilidir. Herhangi bir sulama tesisinden sulanmamakla birlikte Kızılırmak'a komşu parsel olması sebebiyle çiftçi imkanları ile Kızılırmaktan motopompla sulanma imkanı vardır. Taşlılık, tuzluluk, ve erozyon problemi yoktur. Göydün köyüne kuş uçuşu yaklaşık 1,8 Km, Sivas İl Merkezine kuş uçuşu yaklaşık 18 Km dir. Taşınmaz 1.Sınıf sulu mutlak tarım arazisidir.
Adresi Göydün Köyü Kavrazgeçi Mevkii 215 Ada 6 Parsel Sayılı TarlaHafik / SİVAS
Yüzölçümü :15.839,69 m2
İmar Durumu :Yok
Kıymeti 131.311,03 TL
KDV Oranı %18
Kaydındaki Şerhler :"3083. Sayılı Yasanın 6.Maddesi gereğince kısıtlıdır"- "4753 Sayılı Kanunu Yürürlükten Kaldıran 1757 Sayılı Kanun gereğince süresiz takyitlidir." şerhleri bulunmakla bu şerhlere bağlı hak ve yükümlülükler ile beraber ihale olunacaktır.

İLANIN DEVAMI VE DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ