Loading...

Güvenilir Temizliğin Tek Adresi

Türkiye 28 Mayıs 2019 09:00
A
a
Günümüzde modern yapılar her geçen gün daha da artıyor. Bu yapıların gerek iç mekanının gerekse dış mekanının temizliği hem zahmetli hem de zaman alıcı oluyor. Bunun yanında toplu yaşam alanlarının başında gelen hastaneler, alış veriş merkezleri, camiler ve okullar gibi mekanları temizliği normalin üstünde özen gerektirir. Çünkü toplu yaşam alanlarında kişiler birbirlerine hastalıkları daha kolay bulaştırır. Daha fazla mikrop, bakteri ve alerjen ögeler bu mekanlarda havada asılı kalır ve daha çok kişiye bulaş oluşmasını sağlar.
Firma Beylikdüzü temizlik şirketleri arasından en güvenilir ve en kaliteli temizlik hizmetini verir. Firma halı yıkamadan, koltuk yıkamaya, inşaat sonrası temizlikten, havuz temizliğine hatta böcek ve haşere ilaçlamaya kadar çok geniş bir alanda hizmet verir. Firmanın verdiği hizmetleri incelemek ve ihtiyacınız olan hizmeti satın almak için tusbatemizlik.com sitesini ziyaret ediniz.
Halı Yıkama
Evlerde, ofislerde, camilerde sıklıkla kullanılan halılar her türlü akarları ve maytları içerisinde barındırır. Söz konusu mayt ve akarlar insanlarda birçok alerjik hastalığa adeta davetiye çıkarır. Bu nedenle belirli aralıklarla halıların güvenilir bir firmada yıkanması gerekir. Firma halı yıkamada son teknoloji cihazlar kullanarak halılarınızın dokusunu bozmadan ilk günkü renk ve kalitesini koruyarak halı yıkama hizmeti verir. Önceliği müşteri güveni ve memnuniyeti olan firma halı yıkamada bitkisel deterjanlar kullanarak çevreye zarar vermez. Kullanılan her türlü temizlik malzemesi FDA onaylı olup insan sağlığına zarar vermez.
Dış Cephe Temizliği
Yüksek katlı ve plaza şeklindeki binaların hızla çoğalması neticesinde bu binaların dış cephe temizliği oldukça zor bir hal almıştır. Beylikdüzü dış cephe temizliği yapan firma deneyimli personelleri ile binaların dış cam ve giydirmelerini özenle temizler. Kullanılan silme bezleri ve deterjanlar özel olarak seçilir ve binanın cam yada diğer özel giydirme malzemelerine zarar vermez. Dış cephe temizliğinde personellerin her türlü güvenlik tedbiri alınır. Firmanın online sitesini ziyaret ederek konu hakkında ve kullanılan malzemeler hakkında bilgi alabilir yada randevu oluşturabilirsiniz.
Havuz Temizliği
Havuz temizliği havuza giren insanların sağlığını korumak ve işletmelerin prestijini korumak için yasalar çerçevesinde belirli periyotlar ile yapılması gereken bir işlemdir. Havuzlar düzenli olarak temizlenmediği takdirde havuzun içerisinde kalsiyum ve magnezyum iyonları birikir. Bu durum insanlarda birçok hastalığa davetiye çıkarır. Havuz temizliği için Beylikdüzü temizlik şirketi ile iletişime geçmeniz halinde firma ilgili personellerini size yönlendirir. Kullanımda olan havuz ile ilk defa temizlenecek havuzun temizliğinde farklı temizlik ürünleri kullanılır.
İnşaat Sonrası Temizlik
Yeni bir ev aldığınızda ya da evinizde tadilat yaptırdığınızda evinizde boya kalıntıları, alçı kalıntıları, inşaat molozlarının taşınması, mermerlerin ve parkelerin temizliği gibi bir çok detay vardır ve inşaat sonrası temizlik en zor temizliktir. Firma profesyonel kadrosu ile her türlü inşaat sonrası temizliği garantili bir şekilde yapar.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat