Başkan Çelik, "Sıfırdan Başlıyormuş Gibi Çalışacağız"

Kategori: Türkiye - Tarih: 20 Nisan 2018 16:08
Başkan Çelik, "Sıfırdan Başlıyormuş Gibi Çalışacağız"

Tokat'ın Yeni Tso Başkanı Ali Çelik'e Türkiye Gazetesi Tokat Bölge Temsilcisi Halil Güleroğlu Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Çelik, "Sıfırdan başlıyormuş gibi çalışacağız. Güç birliği platformunu acilen oluşturacağız. Yapacağımı her faaliyette bütün odaları davet edeceğiz" dedi.
Tokat’ın yeni Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Çelik’e Türkiye Gazetesi Tokat Bölge Temsilcisi Halil Güleroğlu hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan Çelik, oda seçimlerinin bir avantaj olduğunu ifade ederek, "Yeni bir ekip gelecek, yeni bir heyecanla hep beraber kafa kafaya verip bu işlere dört elle sarılacağız. Sıfırdan başlıyormuş gibi çalışacağız. Güç birliği platformunu acilen oluşturacağız. Yapacağımı her faaliyette bütün odaları davet edeceğiz. TOBB’a giderken ilçe başkanlarımızla birlikte gideceğiz. Bu birlikteliği oluşturacağımıza inanıyoruz. Ben bir kaç şeye değer veriyorum. Dua olacak, niyet iyi olacak, gayret olacak. Artı uzlaşmayı, istişareyi bileceğiz. Toplumla insanlarla birlikte hareket etmeyi öğreneceğiz. Siz kenarda durup biz her şeyi biliyoruz dersek biz onları hem meselenin dışına itiyoruz hemde kendimizi yalnızlaştırıyoruz" dedi.
Başkan Çelik, toplumu duyarlı hale getirecek olan yerin ticaret ve sanayi odası olduğunu belirterek, "Toplumun duyarlılığından oluşacak talepleri projelendirip bürokrasiye, siyasete ulaştırıp onun çözümünü arayacak olanda burası. Yani üçlü halkanın ortası sivil toplum örgütü. Sürekli bir araya gelerek konuşacağız, istişare yapacağız. Birbirimizi anlayacağız. İnsanları bir araya getirerek sorunlarını çözmeye çalışacağız" diye konuştu.

https://www.yenimarmaragazetesi.com/haberprint/baskan-celik---sifirdan-basliyormus-gibi-calisacagiz--301443.html