Kaliteye 15 yıllık imza: Uçkun Koltuk

Kategori: İnegöl - Tarih: 21 Haziran 2018 22:01
Kaliteye 15 yıllık imza: Uçkun Koltuk

Dünyanın mobilya sektöründe İnegöl'ü tercih etmesinin en büyük nedenlerinden biri olan Uçkun Koltuk, çalışma prensiplerini kalitesine ve müşteri memnuniyetine yansıtmasıyla ticaretin geleceğine imza atıyor.

Uçkun Koltuk yetkilisi Hakan Uçkun, yükselişin sebeplerini açıklayarak, “Biz 15 yılı aşan üretimimiz boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyuyoruz. Kurulduğu günden itibaren üretim yapan uzman kadroya sahip, ilke ve prensiplerine bağlı bir şirket olmamız gerekçesiyle değerli müşterilerimiz bize 15 yıllık bu istikrarı layık gördü” dedi. 
Modern avangard ve köşe koltuk üretimi konusunda mobilya sektörüne damgasını vuran şirketin yetkilisi Uçkun, “Orta ölçekli bir işletme olmamıza rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmimiz sayesinde kısa sürede kendi alamızda başarıya ulaşabildik. Firmamızın değişmez prensibi daima kalite ve hizmet zamanında teslim olmuştur” şeklinde konuştu. Uçkun, ürünleri, çözümleri ve satış sonrası hizmetleri ile sağladıkları güvenilirlik ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerin ilk tercihi olduklarını belirterek, şu ifadelere yer verdi: “Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan firmamız müşterilerimizin gösterdiği yakın ilgi ve desteğinden dolayı bugünlere gelebildi. Bu sebeple 15 yıldır güveniyle kalitemize kalite katan müşterilerimize teşekkür ediyoruz.”
Kaynak : Ezgi Özdaş - ÖZEL HABER

https://www.yenimarmaragazetesi.com/haberprint/kaliteye-15-yillik-imza--uckun-koltuk-349524.html