Spa Wellness Malzemeleri, Projelendirme ve Ekipmanları

Kategori: Türkiye - Tarih: 27 Nisan 2019 09:05
Spa, Latince ’de sudan gelen sağlık olarak tanımlanır. Su ile yapılan tedavi yöntemi olan spanın kökeni Romalılara kadar dayanır. Son zamanlarda ülkemizde de oldukça sık duyulan spa için spa merkezleri açılıyor. Bu merkezlerde su ile yapılan spaya özel spa malzemeleri kullanılır. Yapılan spa uygulamasından en doğru sonuçları alabilmek için spaya uygun ve kaliteli ekipmanlar kullanmak gerekir. Uzman kişilerin uygulayacağı spa için en uygun ürünleri bizden temin ederek müşterilerinize sorunsuz hizmet verebilirsiniz.
İtalya, Hollanda, Almanya ve Fransa’da dünya devi olan ve spa malzemeleri hizmeti sunan firmaların Türkiye’deki temsilciliğini yaparak sizlere de en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.
Spa Ekipmanlarımız
İşinizi en doğru şekilde yapabilmeniz için Cansu Kozmetik tarafından satılan spa malzemeleri ürünlerini tedarik ederek Spa Wellness alanında ki en kaliteli ve en ekonomik ürünlere ulaşabilirsiniz. Yeni kuracağınız ya da eskini bırakıp yenisini alacağınız spa ekipmanları; spa masaj yatağı, şifalı taşlar, dinlenme yatakları, aromalı yağladır. Müşterileriniz tarafından memnuniyet istiyorsanız kaliteli olan ekipmanlarımızı deneyin ve pişman olmayın.
Cansu Kozmetik Hizmetleri
Cansu kozmetik olarak sadece spa ekipmanları değil başka birçok alanda da ekipman desteği sağlıyoruz.
  • Cilt bakım cihazları,
  • Epilasyon cihazları,
  • Bölgesel zayıflama cihazları,
  • Pedoloji cihazları,
  • Solaryum cihazları ve
  • Radyo frekans cihazları gibi estetik ve medikal alanda en son teknolojik olan ekipman satışı yapıyoruz.
Spa & Welness Ekipmanları
Dinlenme yağı etejerler, kum terapi yağı, neoqi, Gharieni masaj yatağı, tuz yatağı, buhar odası, tuz odası, nuvola, sauna, hamam, ısı battaniyesi, ıslak bakım ekipmanları, kneıpp ve masaj yatakları bir spa & welness merkezleri için olması gereken ekipmanlardır.
Ayrıca Cansu kozmetik olarak bünyemizde, güzellik merkezleriniz de müşterilerinize sunabileceğiniz hacim dudak kremi, renk dengeleyici krem, yaşlanma karşıtı krem, yüz maskeleri, güneş kremleri, yüz serumları, gençlik maskesi, nemlendirici krem, şampuan ve saç kremi, ayak bakım kremi, banyo köpüğü, göz maskesi, göz jeli, dekolte kremi, dd krem, makyaj temizleme sütü ve toniği, vücut yağı, dudak balmı gibi spa ekipmanları kategorisinde ki tamamen doğal ürünleri de Cansu Kozmetik’te bulabilirsiniz.
Cansu kozmetik olarak salon yerleşimi, proje danışmanlığı, dekorasyon ve mimari tasarım konularında Avrupa normlarını spa & welness, estetik ya da güzellik merkezinize taşıyoruz.
Daha detaylı bilgi için: www.cansukozmetik.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

https://www.yenimarmaragazetesi.com/haberprint/spa-wellness-malzemeleri--projelendirme-ve-ekipmanlari-428445.html