Loading...

HEDEF 300 BİN KİŞİ

Bursa 11 Ekim 2018 22:03
Videoyu Aç HEDEF 300 BİN KİŞİ
A
a

Beş gün boyunca tarım ve hayvancılık sektörünün tüm yapı taşları bu fuarlarda buluşacak .

‘BURTARIM 2018’ Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. Fuarların 50’den fazla ülkeden ve 81 ilden 300 binden fazla ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.
 
MODERN TARIMIN TÜM SÜREÇLERİ
Beş gün boyunca tarım ve hayvancılık sektörünün tüm yapı taşlarını Bursa’da buluşturacak fuarlarda, açık sergileme alanında traktör ve biçerdöverler, 7 salondan oluşan kapalı alanda ise tohumdan sulama sistemlerine, hayvancılık ekipmanlarından tarımsal mekanizasyona, zirai ilaçlamadan gübreye kadar sergilenen geniş ürün grubu yer alıyor. Modern tarımın tüm süreçlerinin yer aldığı fuarlar, sektörün tüm bakışlarının Bursa’ya çevrilmesini sağlayacak.
 
7 İKLİM KUŞAĞINA HİTAP EDİYOR
Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, “Türk tarım sektörünün önemli buluşmalarından olan, ülke genelinde düzenlenen tarım fuarları arasında ikinci sırada bulunan, 7 iklim kuşağına hitap eden tek fuar olma özelliği ile dikkat çeken Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları başladı. Fuarların, 13 Ekim Cumartesi günü sonuna kadar, birçok farklı coğrafyada bulunan 50’den fazla ülkeden ve 81 ilden 300 binden fazla ziyaretçiyi ağırlamasını hedefliyoruz.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat