Loading...

İlim Çin'de değil Kıbrıs'ta

Türkiye 10 Ağustos 2018 10:46
Videoyu Aç İlim Çin'de değil Kıbrıs'ta
A
a

2013 yılında kurulan Kıbrıs İlim Üniversitesi, kısa sürede KKTC, Türkiye ve yurtdışında tanınan ve tercih edilen bir yükseköğretim kurumu hüviyetine kavuştu.

Girne’de 2013 yılında kurulan ve 2014 yılından bu yana eğitim hayatına katkı sağlayan Kıbrıs İlim Üniversitesi, kısa sürede öğrencilerin öncelikli tercih noktası oldu. eğitim kalitesi bakımından fark yaratan bir niteliğe sahip olması için önemli çalışmaların yürütüldüğü Kıbrıs İlim Üniversitesi, tanınmış akademisyenlerin birikimleriyle öğrencilerini hayata hazırlıyor. Teorik eğitimin yanı sıra pratik çalışmalara da büyük önem veren Kıbrıs İlim Üniversitesi, her bir bölümün ihtiyaçlarına yönelik olarak kurulmuş laboratuvarları ile 7/24 öğrencilerine hizmet vermekte. Teknolojiyi eğitim hayatı ile senkronize eden üniversitede, derslikler ve amfiler, tamamı akıllı tahta ile video projeksiyon cihazı gibi gereçlere sahip. Aydınlatma ve oturma düzeni bakımından da öğrencilerini unutmayan İlim Üniversitesi, ergonomik düzenlemeleriyle de eğitimi ayrıcalıklı kılan bir kurum durumunda.

ÜNİVERSİTE TERCİH FUARI BURSA MERİNOS’TA YARIN KAPILARINI AÇIYOR

Bursa, Merinos AKKM’de, yarın başlayacak olan Üniversite Tercih Fuarı’na Kıbrıs İlim Üniversitesi de değerli akademisyenleri ile katılacak. Kıbrıs İlim Üniversitesi eğitim Bilimleri Fakültesi dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Bayraktaroğlu, fuarda ziyaretçilere gerek Kıbrıs, gerekse üniversiteleri hakkında merak edilen soruları yanıtlayacak.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat