Loading...

İnternette sınırsız kampanya...

Bursa 8 Mart 2018 15:45
Videoyu Aç İnternette sınırsız kampanya...
A
a

Kablonet tarafından “Sınırsız İnternet Kampanyaları” duyuruldu. Ev ve işyerlerinde fiber internet kullanmak isteyen vatandaşlar bu kampanyaların avantajlarından yararlanabiliyor. 

Aylık 29,99 Liradan başlayan kampanyalarda şirketler, kamu kuruluşları, gençler, öğrenciler, şehit ve gazi aileleri de unutulmadı. Ev ve iş yerinde fiber internet kullanmak isteyenlere cazip fiyatlarla sunulan kampanyalar 2018 yılının sonuna kadar devam edecek. 

Her kesime uygun kampanyalar mevcut 
Türksat Kablonet Uydunet Fiber İnternet Kampanyaları farklı içerikleriyle çeşitleniyor. Gerçek Sınırsız Fiber İnternet Kampanyası, TV ve İnternet Kampanyası, Sinemalı TV ve İnternet Kampanyası, Eğlenceli Kampanya, Cayda Gel Kampanyası, 3 Ay Bedava Kampanyası, Hayatı Yakala Kampanyası, Hepsi Bir Arada Kampanyası, 100 Güldüren Kampanya, Engel Tanımayanlara Özel Kampanya, Şehit Yakını ve Gazilere Özel Kampanya, KabloTV Müşterisine Özel Kablonet Kampanyası, Sadece Kablonet İnternet Kampanyası, Sınır-Sizsiniz Kampanyası ve tabii ki gençler için özel, Gençlere Özel Kampanya. 
Firmanın Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak merkez ilçelerinde oluşturduğu fiber internet ağı sayesinde vatandaşlar kurulum ve aktivasyon ücreti ödemeden en uygun fiyatlı internete sahip olabiliyor. 

İnternet, Televizyon Yayını ve Sabit Telefon Hizmeti Bir Arada 
Kablonet İnternet abonesi olan vatandaşlar aynı zamanda HD TV yayınlarını da ilave ücret ödemeden seyredebiliyor. Kampanyadan yararlananlar, sabit hat ücreti ödemeden ev telefonu numarasına sahip olabiliyor ve aylık sadece 2,99 Liraya her yöne görüşme yapabiliyor. 
Kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgileri http://www.kablonetbasvuru.com/adresinden alabilirsiniz. Kampanyalardan yararlanmak isteyen vatandaşlar 0850 8880126 numaralı Türksat Abonelik hattını da arayabiliyorlar. 
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat