Loading...

İstismara uğrayan çocuğun son durumuna dair açıklama geldi

Asayiş 25 Nisan 2019 11:30
Videoyu Aç İstismara uğrayan çocuğun son durumuna dair açıklama geldi
A
a

Küçükçekmece'de yaşanan iğrenç cinsel istismar olayı sonrasında en çok merak edilen konulardan biri de küçük çocuğun son durumu. İstanbul Tabip Odası'nın yaptığı açıklamaya göre cinsel istismar mağduru küçük çocuk hayati tehlikeyi atlattı. İşte yaşanan acı olaya dair son dakika detayları...

Türkiye'nin yüreğini dağlayan Küçükçekmece'deki cinsel istismar olayına dair gelişmeler devam ediyor. 5 yaşındaki küçük çocuk yaşadığı istismar sonrasında hastaneye kaldırılmıştı ve bir süre yoğun bakımda kalmıştı.
 
İstanbul Tabip Odası tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre küçük çocuk hayati tehlikeyi atlattı ve taburcu edildi.
 
 SOSYAL MEDYADAKİ İDDİALARA DAİR AÇIKLAMA
 

Valilik tarafından yapılan açıklamada, "Küçükçekmece ilçemiz Kanarya Mahallesinde 22 Nisan 2019 tarihinde meydana gelen küçük yaştaki çocuğun istismarı olayını nefretle kınıyor, yavrumuza ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. İnsanlık dışı, vicdanları sızlatan ve asla kabul edilemez durumdaki bu tür olaylar hepimizi derinden üzmektedir. Bu menfur olayın öğrenilmesiyle birlikte yavrumuza ve ailemize hemen sağlık ve psiko-sosyal hizmet desteği sağlanmıştır" denildi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat