Engin ÖZKONUK/Özel haber

“Onlar Cesur Hareketin Gençleriydiler!” İYİ Parti Gençlik Kolları kurucu ve halen aktif üyeleri delege olarak seçilerek ürettikleri politikalarda ne kadar başarılı olduklarını bir kez daha kanıtladılar.

Halen Gençlik Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı ve İl Gençlik Kolları Kurucu Başkanı Mehmet Solaklı, önceki dönem GİK Gençlik Kolları Üyesi Emir Kuşkonmaz, Yıldırım Gençlik Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Hacer Çakır, Yıldırım’da İlçe Delegeliği Seçimlerinden sandıktan çıkan 45 isimden birkaçı.

“Genç Kadrolar Yıldırım’a İYİ Gelecek.”

Yıldırım’da İYİ Gençlerin ağırlığından memnuniyetini sosyal medyada paylaşan İYİ Parti Yıldırım Gençlik Kolları Başkanı Onur Çiçek; “Demokrasi şöleni şeklinde gerçekleşen delege seçimlerimiz sonucunda ilçemizde gençlik rüzgarı esmiş, 18-30 yaş arası "45 arkadaşımız" delege seçilmiştir.

Partimizi iktidara, ülkemizi güneşli günlere, refah yarınlara ulaştıracak olan biz genç kadrolar kim var diye sorulduğunda sağıma solumuza bakmadan fert fert ben varım derken haklı mücadelemizden bir adım geri atmayacak, "Ben bu yolu yanımda gençler olmadan yürümem." diyen genel başkanımızın izinde mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu vesileyle delege seçilen tüm arkadaşlarımı tebrik eder, seçimlerde gençliğin karar verici iradesini ortaya koyması için destek veren tüm üyelerimize teşekkür ederiz.” İfadeleri paylaştı.