Loading...

İYİ’ler kahvaltıda buluştu

Bursa 8 Ekim 2019 11:01
Videoyu Aç İYİ’ler kahvaltıda buluştu
A
a

İYİ’ler kahvaltıda buluştu. İYİ Parti Yıldırım İlçe Teşkilatı mahalle temsilcilerini, belediye meclis üyeleri ile buluşturdu. Tuğba AYHAN/Özel haber


İYİ Parti Yıldırım Teşkilat Başkanı Orhan Galata tarafından düzenlenen kahvaltıda, ilçenin 69 mahallesinde tekrar örgütlenen mahalle temsilcilikleri üyelerinden yaklaşık 150 partili kahvaltıya gelerek Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ferit Gürsoy ve Yıldırım Belediye Meclis Gurup Sözcüsü Muhammet Budaklı ile görüştüler. Galata; “Mahalle temsilcisi arkadaşlarımızla buluşarak, partimizin ilkeleri doğrultusunda mahalle bazlı sorunları ele aldık. Faaliyetlerimizi genişleterek devam edeceğiz.” dedi.

Vatandaşımızın ihtiyaçlarının karşılanması önceliğimizdir!

İlçe Başkanı Kemal Ataç; “Mahallelerimizde neler oluyor? Yatırımlar ve İhtiyaçlar noktasında vatandaşlarımızın talepleri ne derece karşılanabiliyor? Bu konuları oluşturduğumuz komisyonlar ile masaya yatırmıştık. Şimdi de yeniden yapılandırdığımız mahalle temsilciliklerimizde partimiz adına çalışan arkadaşlarımızla bu hususlar hakkında belediye meclis üyelilerimizin de bulunduğu ortamda bir araya getirmek istedik. İYİ Yıldırım olarak güzel bir çalışmamız oldu. Arkadaşlarımız notlarını aldı. Yıldırım ve Büyükşehir’de gereken takip yapılarak mahallelerimizin kronik ihtiyaçları karşılanacaktır. Teşkilatlarımız ve Meclis Üyelerimizin önceliği vatandaşlarımızın öncelikli yaşamsal ihtiyaçlarının karşılanmasıdır.” dedi. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat