Nagehan ÇALIŞKAN/Özel haber

Bu kara günlerde; devletinin, bayrağının, ezanının, hemşerinin yanında olmayacaksın da, ne zaman olacaksın!” Kestel’de; İYİ Parti İlçe Teşkilatı üyeleri ateşten gömleği giydi ve pazarlara giderek “Maske” dağıtımında bulunarak İYİ’lik hareketine imza attı.

 

İlçe Başkanı Emin Elüstü teşkilatının “Maske” dağıtımına katılarak; “Ülkemizi; Corona’nın insafına bırakmak, vatana ihanet ile eş değerdedir. Tüm dünyayı kasıp kavuran, başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere virüs illeti ile savaşan tüm kamu ve özel sektör çalışanlarımızın her konuda yanlarında omuz omuza olacağımızı ifade etmek isterim. Din, dil, ırk, mezhep, zengin-fakir ayrımı yapmadan, bulaştığı vücuda işkence yaparak kurutan bu virüsü ancak birbirimizin yaralarını sararak yenebiliriz.” Dedi.

“İYİ’LER İŞ BAŞINDA”

Elüstü; “Yeryüzünde ki insan nüfusunu tehdit eden Coronovirüs ile topyekün mücadele ettiğimiz bu günlerde çevre ve halk sağlığını tehlikeye düşürecek her türlü eylemi desteklemek, önce insanlığa sonra vatana ihanetten başka bir şey değildir. Covid 19 virüsü suyun, toprağın ve doğanın önemini bize acı bir şekilde göstermiştir. “Bizlerde Kestel’de vatandaşımızı düşünerek üyelerimiz ile birlikte maske dağıtımı yaptık. Kestelliler bizim için değerli, sağlıkları bizim için önemli. Bu kritik günlerde ilçemizde alınan her türlü önlem kararının arkasındayız, elimizden geldiği kadar maske dağıtımı yapmaya ben ve teşkilatım devam edeceğiz.” dedi.