Loading...

İzmir Optimum Şanslı Misafirlerlerini Bekliyor

Türkiye 17 Nisan 2018 11:38
Videoyu Aç İzmir Optimum Şanslı Misafirlerlerini Bekliyor
A
a

İzmir Optimum, Şimdi De Yapmış Olduğu Özel Kampanya İle Ziyaretçilerine Çekilişle Son Model Bir 1 Bmw 418İ Gran Coupe Ve İki Adet Citycoco Marka Elektrikli Scooter Hediye Ediyor.

İzmir Optimum, kazançlı alışveriş keyfine muhteşem bir sürpriz daha ekliyor. Yıl boyu süren kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş keyfini ikiye katlayan İzmir Optimum, şimdi de yapmış olduğu özel kampanya ile ziyaretçilerine çekilişle son model bir 1 BMW 418i Gran Coupe ve iki adet CityCoco marka elektrikli scooter hediye ediyor.

16 Nisan-3 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen kampanya kapsamında İzmir Optimum’dan alışveriş yapan Optimum Club üyeleri aynı gün içerisinde her 100 TL’lik alışveriş ile BMW 4.18i Gran Coupe ve iki adet CityCoco marka elektrikli scooter kazanma şansını yakalıyor. 3 Eylül tarihine kadar devam edecek kampanyada her 100 TL’lik alışveriş ile çekilişe katılarak şans ikiye katlanıyor. Optimum’un araba kazandıran kampanyası sonucunda yepyeni bir BMW 418i Gran Coupe ve iki adet City Coco marka elektrikli scooter, noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak çekiliş ile sahibini bulacak.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat