Loading...

Kavram Okulları’ndan İTSO’ya indirim fırsatı

Bursa 22 Ağustos 2019 15:53
Videoyu Aç Kavram Okulları’ndan İTSO’ya indirim fırsatı
A
a

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, Kavram Okulları ile imzaladığı protokol kapsamında üyelerine ve çalışanlarına yönelik kayıt esnasında indirim fırsatı sağladı.

İTSO binasında düzenlenen protokol imza törenine İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kavram Okulları Müdürü Yılmaz Şimşek ve okul idarecileri katıldı.

Şimşek, “44 yıllık eğitim tarihi ve 800 bini aşkın mezunuyla Türkiye’nin en büyük eğitim kurumlarından biri olan Kavram Eğitim Kurumları, 45. yılında eğitim sektörüne ‘Aynı başarı, Bambaşka Bir Kavram’ sloganıyla güçlü bir giriş yaptı. Okulları, kurs merkezleri ve yayınlarıyla Türkiye’nin önde gelen ulusal eğitim markalarından biri olan Kavram, Türkiye genelinde 55 kurs merkezi, 40 okula sahip olup, büyümeye hızla devam ediyor.İnegöl’deki okulumuz da alanında uzman bir ekiple bu yıl açılıyor. İTSO çalışanlarına ve üyelerine kayıt aşamasında yüzde 20 oranında bir indirim fırsatı sağlıyor” dedi. 

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ ise, “Bu noktada kendilerine başarılar diliyoruz. İmzaladığımız protokol çerçevesinde üyelerimize ve çalışanlarımıza kayıt esnasında indirim fırsatı sağlamış bulunmaktayız. Protokolümüzün kurumlarımıza ve İnegöl eğitimine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. 
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat