Loading...

Kayseri Ticaret Borsasından Üniversite Öğrencilerine Destek

Türkiye 1 Ekim 2018 15:05
Videoyu Aç Kayseri Ticaret Borsasından Üniversite Öğrencilerine Destek
A
a

Kayseri Ticaret Borsası ( Ktb) Tarafından Üniversitede Okuyan Öğrencilere Destek Olmak İçin Başlatılan Eğitim Yardımı ( Burs) Almaya Hak Kazanan Öğrenciler Noter Huzurunda Belirlendi.

Kayseri Ticaret Borsası ( KTB) tarafından Üniversitede okuyan öğrencilere destek olmak için başlatılan Eğitim Yardımı ( Burs) almaya hak kazanan öğrenciler noter huzurunda belirlendi.
KTB konferans salonunda 1. Noter Başkatibi Mesut Yıldırım nezaretinde yapılan kura çekimine Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, Yönetim Kurulu üyeleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Burs için başvuran öğrenciler arasından kura çekimi ile belirlenen 25 kişiye 2018-2019 eğitim öğretim dönemi boyunca aylık olarak eğitim yardımında bulunulacak.
Başkan Recep Bağlamış, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şunları söyledi:
“Gençlerimizin en iyi şartlarda eğitim görmesi için devletimiz tüm imkanlarını seferber ediyor. Bizlerde Kayseri Ticaret Borsası olarak, bu eğitim seferberliğine bir katkı sunmak istedik. Yüzlerce başvuru oldu. Başvuran gençlerimiz arasında adaletli bir şekilde seçim yapmak için noter huzurunda velilerimizin ve öğrencilerimizin de katıldığı kura çekimi yapıldı. Belirlenen 25 öğrencimize aylık yardım yapılacak. Gönül isterdi ki her öğrencimizi destekleyelim. İnşallah bundan sonra eğitime yönelik desteklerimiz artarak devam edecek."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat