Loading...

“TEHDİDE PABUÇ BIRAKMAYIZ”

23 Mart 2017 20:15
A
a
Yeni Marmara Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Efe sert çıktı:
 
“Son dönemde Yeni Marmara Gazetesi’nde yayınlanan haber ve köşe yazılarının ardından, gazetemiz yöneticilerine ve çalışanlarına yönelik artan tehdit, şantaj ve hakaretlerin karşısında, asla pabuç bırakmayacağız. Bunlarla ilgili olarak; hem Bursa’da, hem de Yenişehir’de Cumhuriyet Savcılıkları’na suç duyurularında bulunduk. Özellikle sosyal medyadan yapılan tehdit, şantaj ve hakaretler ile ilgili IP numaraları ilgili makamlara verilmiş olup, gazetemiz hukuk müşavirleri tarafından hukuki süreçler yakından takip edilmektedir.
Bursa’da 4 yıldır; merhum liderimiz Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN hocamızın bize öğrettiği; ‘Bursa’nın Vicdanı. Hayra Motor, Şerre Fren’ sloganı ile yayın hayatını sürdüren Yeni Marmara Gazetesi, bundan sonra da aynı ilkeler ile yoluna devam edecektir. Hiçbir tehdit bizi yolumuzdan alıkoyamaz. Bu tehditleri yapanların; siyasi konumu, mevkisi, makamı, görevi  ne olursa olsun,  zerrece endişemiz yoktur. Bizler; önce Yüce Allah’a sonra  devletimize ve milletimize, en sonunda da yüreğimize ve bileğimize güveniyoruz.
Zamanında FETÖ ile her türlü naneyi yiyen, şimdi ise sözde FETÖ düşmanı kesilen rantiyecileri ve şam şeytanlarını çok iyi biliyoruz.  Bizleri şuurlandırarak, akıl baliğ olduğumuzdan bu yana FETÖ ve benzer terör örgütlerinden bizleri uzak tutan merhum liderimiz ERBAKAN hocamızı, rahmet ve minnet ile bir defa daha anıyoruz. Allah, ondan razı olsun.
Gazetemiz yöneticilerine ve çalışanlarına yönelik tehditlere karşı her türlü tedbirin alınması talimatını veren Bursa Valisi Sayın İzzettin Küçük’e  yürekten teşekkür ediyoruz.
Hukuk devletine ve hukukun üstünlüğüne sonuna kadar inanıyoruz. Ancak, bütün temizleme çalışmalarına rağmen,  tek tük de olsa FETÖ’ye mensup kripto yargı mensupları  varsa, onlardan da korkmadığımızı açık yüreklilikle ifade ediyoruz.  Görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler.
Bu vesile ile tüm okuyucularımıza en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyor, halkımızın haber alma özgürlüğünün en büyük teminatı olduğumuzu bir defa daha ifade ediyoruz. Yeni Marmara Gazetesi yöneticilerinin; içini boşaltacağı bankası, tetikçiliğini yapacağı kirli sermaye babaları yoktur, asla da olmayacaktır. Bizlerin, gazetecilik dışında hiçbir ticari faaliyeti bulunmamaktadır. İşte bu yüzden Bursa’nın Vicdanıyız… ”
 
 
1000
icon
Shlomo Hayim 7 Mayıs 2017 12:14

Güzel bir yazı...Kutlarım...Hele ki "Zamanında FETÖ ile her türlü naneyi yiyen,şimdi ise sözde FETÖ düşmanı kesilen rantiyecileri ve şam şeytanları" söyelemi ülkenizin içinde bulunduğu vahim durumu açıklamaya yeter..Sistem içi bir hesaplaşmanın ve gerek içeride,gerekse de dışarıda devam eden hegemonya savaşının bir sonucu olarak vuku bulan 15 temmuz darbe girişimi hakkında görüşlerinizi de bir kaleme alsanız..Malumunuz,tüm dünya ülkelerinin gördüğü Fetö'nün devlete sızmış bir örgüt olmadığı,bizzat devlet yapılanmasının içinde olduğu gerçeğidir..Yazınızı beğendim...Darısı Mehmet Ali Yılmaz'ın başına..

0 4 Cevap Yaz
Cxs deniz 24 Mart 2017 00:05

Sizi tebrik ediyorum ak partinin kokuşmuş yapısını dile getirmek birilerine dokunuyor reis bunun farkında ve bu başkanlığı özelik ile partili başkanlığı birde bu açıdan istiyor zaman içinde çıkar ilişkileri Kuran yönetim kadrosu yüzünden parti halkın gözün de zamanla yıpranıp gidecek dyp ANAP gibi olacak biz 15 temmuz da gördük Bursa'da hangi siyasetçi meydanda... Yemezler beyler hepinizin ipliği pazara çıkacak

0 9 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat