Loading...

İlkemiz ‘Hayra motor, şerre fren’

7 Şubat 2019 21:35
A
a
Yeni Marmara gazetemizin 7. Kuruluş yıl dönümünü kutlar şahsınızda tüm gazete çalışanlarımızı en içten duygularımla tebrik eder bundan sonraki yayın hayatımızda hepimize başarılar dilerim.
Ülkemizde yaşanan tüm olumsuz şartlara rağmen bir gazete yedinci yılını kutlayarak yayın hayatına devam edebiliyor , halkımızın sesi,gözü ve kulağı olabiliyorsa doğru yolda olduğunun bir göstergesidir. İlk adımı 22 yıl önce  atan Yönetim Kurulu Başkanımız Orhan Efe’yi ayrıca kutluyorum.
Geçmişte olduğu gibi, bundan sonra da ilkeli ve tarafsız olan yayın hayatına devam edeceğine inancım tamdır. Zaten misyonunu “Hayra Motor, Şerre Fren “ sloganıyla perçinlemiş bulunmaktadır.
Yeni Marmara Gazetesi’nin manşetleri ülkemizin demokrasi yolcuğunun bir göstergesi, bir izdüşümü gibidir.
Tavizsiz çizgisiyle demokrasimizin kök salmasına katkı sağlamıştır.
Yeni Marmara Gazetemiz, ötekileştiren, tahrik edilen kendi öz yurdunda yabancılaştırılan, mağdur edilen insanımızın sesi, soluğu olmuştur.Tüm baskılara rağmen hakkı ve hakikati haykırmaktan asla vazgeçmemiştir.
Yeni Marmara Gazetemiz ilk günkü heyecan, ruh ve azimle çalışmalarına devam edecek, okuyucularıyla birlikte daha çok nice bereketli yıllara imza atacaktır.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat