Loading...

Refah partisi müjdesi

5 Eylül 2018 20:23
A
a
Müjdeler olsun mazlum coğrafyaların yanaklarından sevinç gözyaşlarının süzülmesine ramak kalmış durumda.
Yeryüzünde paylaşımın adil yapılması çok yakınlaştı.
İfsad dünyası yerini artık huzur ve barışın sağlandığı refah seviyesinin taban yaptığı bir dünyaya bırakacak.
Şaka yapmıyorum tüm bu söylemleri eyleme çeviren birisi geldi bu ülkeye.
Kim miydi?
Refah Partisi ile Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan yaptı tüm bu saydıklarımı.
Şimdi yeniden bir Erbakan, yeniden Refah Partisiyle, mazluma yar ve yardımcı, zalime korku ve eylemsizlik yaymak için düğmeye bastı. Refah Partisinin kuruluşu yeniden ilan edilmek üzere.
Merhum Erbakan hoca REFAHYOL ile iktidarın başbakanıyken yeryüzünün gelmiş geçmiş en büyük ifsad edicisi olan israil Filistinli Müslümanlara değil kurşun, plastik mermi bile sıkamadı. Bir tek Müslüman’ın burnunu kanatamadı.
Bir ay gibi kısa bir zamanda D 8 oluşumunu kurdu. Çeşitli üretim planlamaları yaptı. Konya da üretilen tarım sulama uçağı Türkiye semalarında uçuruldu.
Denk bütçe ile dolar sahipleri, gizli tutulan merkez bankası hissedarları, hizaya sokuldu. Döviz milyarderleri ve paradan para kazananların kurdukları oyunlar bozuldu. Trabzon da dünya fındık piyasasını kurmak için hazırlıklar yapıldı.
Tabi ki önce halkımızın refahı sağlandı. Tüm dar gelirlilerin aldığı ödemeler ve alım gücü yükseltildi.
Siyasi hayatı boyunca hiçbir zaman ‘Aldanmayan ve Aldatmayan’ bir Erbakan’dı vesselam. Günümüzde bir çok tehlikeden birisi olan Fetoş ile özellikle hiçbir platformda birlik olmadı yan yana omuz omuza durmadı. Ardından da doğal olarak ‘kandırıldım’ demesi gerekmedi.
Erbakan hocamız Milli bayramlarda koltuğa oturtulmuş bir çocuk değil ki neden kandırılsın neden halkını kandırsın?
Her fani gibi Erbakan Hocamızın da ahiret hayatı başladı. Ardından eşi benzeri görülmemiş bir cenaze namazı ile uğurlandı Rabbimize. Dua eden hoca ‘hocam  imkanımız olsa da seni yedi kat semaya kadar ellerimizle çıkartabilsek’ sözü hala kulaklarımdadır.
Vefatının ardından her kesim insanımız Erbakan hocamızın hakkını verme yarışına girdiler. Çünkü O herkese faydası olan bir evrensel liderdi. 
Aradan yedi yıl geçti. Her büyük lider uğurlandığında yaşandığı gibi Erbakan hocamızda da takdir edersiniz ki yıllar geçtikçe acımız diniyor, ancak aynı oranda özlemimiz artıyor.
Geçen zamanda Erbakan ismi hala prim yapıyor hem ülkemizde hem de dünyanın her yerinde.
Erbakan’ın bir misyonu vardı, adına Milli Görüş derdi, ardından ise ‘Milli Görüş Sultan Fatih’in, Sultan Abdülhamit’in görüşüdür’ sözünü eklerdi.
Milli Görüş misyonunun, değerinin devam etmesini çok arzuluyordu. Vefatından sonra evladı Dr. Fatih Erbakan vasiyeti yerine gelsin diye Erbakan Vakfı’nı kurdu ve tüm dünyayı ilmik ilmik işledi adeta. Türkiye genelinde 72 ilde temsilcilik kuruldu. İlçelerde de teşkilatlar kuruldu. Milli görüş misyonunun gelecek nesillere özüyle nüvesiyle ulaştırılması gerekiyordu. Ardından birkaç yıldır Milli Görüş’ün siyasi alanda temsil edilmemeye başlandığı apaçık hissedilmeye başlandı. Bu alanda da bir adım atılması gerekliydi. Çünkü Milli Görüş tüm insanlığın kurtuluşunu isteyen ve bu minvalde çalışma alanlarını doldurmak mecburiyetinde olan bir görüş, Milli Görüşçü de çalışma yapacağı alanları iyi bilen kimsedir.
Milli Görüş’ün özünü nüvesini gelecek nesillere aktarmak düşüncesiyle bu özü ve nüveyi himayesinde bulunduran Erbakan Vakfı ve genel başkanı Dr. Fatih Erbakan da atılması gereken her adımı atmak lazım geldiği için siyasi partinin kurulmasının vaktinin geldiğini belirtip gerekli çalışmalara başladılar.
Amblemi ne olur bilemem, 60’a yakın çalışmadan söz ediliyor. Tarihini sadece genel başkan Erbakan’ın bildiği bir zamanda Refah Partisi tekrar siyasette olacak.
Genel başkan Erbakan’ın söylemiyle, ‘Erbakan hocamız ne söylediyse biz de aynısını söylüyoruz. Neyi planladıysa kaldığı yerden planlarını birer birer hayata geçireceğiz. Şefkatli ve merhametli olacağız. D 8’i D 60 yapıp İslam Birliği’ni ilan edeceğiz. Asgari ücretliye yoksulluk sınırı olan ödemeyi vereceğiz zira bu yöneticiye namaz gibi oruç gibi farzdır. Ardından batıyı 2. Yalta toplantısında masaya oturtup Yeni Bir dünya kuracağız,’ mesajlarını veriyor.
Yaklaşık bir yıldır halkımız neredeyse feryadı figan ediyordu. ‘Doğsun artık refah güneşi’ diyordu.
Halkımıza şimdiden biz duyurmuş olalım.
Müjdeler olsun Refah geliyor, bolluk bereket dönemi ikinci kırk yılda ikinci Erbakan’la birlikte geliyor.
 
 
1000
icon
Mehmet Özkan TÜKDER Orhangazi bşk 18 Eylül 2018 22:08

Inşallah diyelim haydi hayırlısı olsun Allah yar ve yardımcımız olsun.

0 0 Cevap Yaz
atilla özdür... 6 Eylül 2018 21:50

UMUT, FAKİRİN AZIĞIDIR. GÜNÜMÜZDE AZIKSIZ KİMSE DE KALMAMIŞ. HERKESİN ELİNDE BİR AYNALI TELEFON. BİR ÇAPRAŞIKLIKTIR Kİ, KAHREDİYOR AZIKSIZI... HAYIRLISI BAKALIM, GELSİN TABİİ. BENİM İLK GÖZ AĞRIM...

0 2 Cevap Yaz
Metin Hasırcı 6 Eylül 2018 13:29

Muhterem Karabulut kardeşimin bu müjdesi yakının daha yakınlaştığını hatırlatmasıdır. İsabet dolu isimle vücut bulacak 'Yeniden Refah'adının erbab-ı tasavvufun zaman zaman yaşadığı, 'Mezleke-i Akdem'den'kurtulma halinin sevincini haber vermesidir. İnşaallah müjdenin gerçekleştiği vakti idraka nail oluruz. Mevla bütün müteşebbislerine samimane gayretler,alemi İslama başarılar getirmeyi nasip eylesin. Fiemanillah

0 2 Cevap Yaz
pala remzi 6 Eylül 2018 09:39

elhamdülillah refah geliyor...

0 2 Cevap Yaz
Muhammed 5 Eylül 2018 22:56

Kardeşim ayrıyı gayrıyı bırakıp hep bir olma zamanı. Tayyip Erdoğan'ın yanında yer almalı, ancak böylece kuffara karşı mücadelede başarı sağlanır. Ak partiyi nasıl böler iz, Erdoğan nasıl durdururuz veya kıskançlık uzerine bina edilecek her girişim vebal dir ve başarısız olmaya mahkumdur. küfür tek millet ken bu ayrımcılık niye.

4 0 Cevap Yaz
pala remzi

bunları birde tayyip beye söyle. neden refahi böldün çirakkende. neden milli görüş gömlegini çikardigini sor birde.

0 3
Recep

Yol MİLLİ GÖRÜŞ YOLU..Akp yada başkaları,Samimi olan herkes bu yolda olur.Biz akp abi ve kardeşlerimize gelmeyin demiyoruz.Onlar olsada,olmasada bu dava,Bu kervan durmuyacak.Gelen kendini kurtarır.

0 0
Cetin teke 5 Eylül 2018 22:48

ALLAH tüm islam alemine hayırlara vesile olmasını nasip etsin inşallah selamlar olsun selamlar olsun tüm islam alemine

0 4 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat