Loading...

Yeni Marmara Gazetesi 7 yaşında!

7 Şubat 2019 21:36
A
a
Yeni Marmara Gazetesi ile çalışmanın heyecan maratonu benim için geçtiğimiz yıl Aralık ayının ilk günü başlamıştı.. Sert bir kalemim olduğunun farkında olmam hasebi ile açıkçası o günden sonra yazılarımı nasıl karşılanacağı tedirginliği ile ister istemez dilimi törpüleme ihtiyacı hissettiğimi itiraf etmek istiyorum. Fakat şu bir yıllık yaşadığım tecrübe bana şunu gösterdi. Her fikrin özgürce bu gazetede yazabildiği ve On Medya Haber’de katılımcı ve çalışan dostlarımızın fikirlerini rahat bir şekilde ifade edebildiği, tarafsız yayıncılık politikasını benimseyen  tek Gazete ve televizyon olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Kimseye muhtaç olmadan ayaklarının üzerinde durmayı başarabilmiş örnek bir basın yayın kuruluşu.
Uzun lafın kısası, Yeni Marmara ailesine katılmaktan ve ekip arkadaşlarımla çalışmaktan memnunum.. İyi ki buradayım diyor ve en başta bana gazetede yer veren Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Orhan Efe’ye, bize gazete yapılma sürecindeki yazı etiğini  sabırla gösteren Spor yazarı-personel koordinatörümüz ve gazetemizin cengaver babası Cevat Türe’ye, kusursuz bir yayın çıkarmak adına tüm yayın sorumluluğunu üstüne alarak azim ile reji görevini yerine getiren Hanife Örsoğlu’na, Yaşam koçu ama ayrıca bizim nefes aramız, varlığı ile sıcacık pozitif bir enerji yayabilen Reyhan Batut Değirmenci hanım efendiye, kusursuz bir gazete çıkarmak için canla başla çalışırken bana takılmadan duramayan, kızdırmaktan çekindiğim, tebessüm edince de mutlu olduğum görsel yönetmenimiz Sayın Ufuk Alıntaş’a, grafiker mesai arkadaşımız zerafet ve nezaket sahibi Fatma Dillioğlu ve ponçiğimiz, gazetemizin biricik kızı Eda Okumuş’a, haberlere yeni bir akım getirme gayretinde olarak, titiz bir çalışma yürüten alanında uzman Haber Müdürümüz Mustafa Murat Kırankabeş’e, şirinlikleri ile mesai saatlerimize renk katan  sosyal medya editörlerimiz Çağla Çağlar ve Merve  Tufan hanımefendilere, Yenişehir Yörem Gazetesi yazarı çok sevdiğim Okan Recep beye, gazetemizin tashihini yapan, hatalarımızı kibar bir dille ifade eden ve kusursuz bir basım için çabalayan Mustafa Bayram Bektaş abime ve temiz yürekli ve adalet timsali dostum Ümmügülsüm Kul’a, bizim elimiz, ayağımız, bana göre en büyük fedakarlık  gösterenlerden biri olarak gördüğüm ve çok sevdiğim Leyla Ergen’e, Yeni Marmara Gazetesinin farklı yayıncılık anlayışını ilk defa fark etmeme sebep olan Yazar Mehmet Ali Yılmaz’a,entelektüel kişiliği ve özel kalemini heyecan ile takip ettiğim Can Ertan’a ve yazılarını ivedilikle takip ettiğim Gazeteci/Yazar Orhan Kaplan’a çok çok teşekkür ediyor ve haklarını helal etmelerini istiyorum.. Ben yakınen tanıyamadım ama merhumu tanıyan herkesin sevgi ile bahsettiği Orhan Altınöz’ü rahmetle anıyorum..
Yeni Marmara Gazetesi ve On Tv Haber’in süreklilik ile kalitesine kalite katacağına olan inancımın sonsuz olduğunu belirtmek istiyor, daha nice birlikte, mutlu, başarılı ve hayırlı yıllar diliyorum..
Can Ertan, sevgili yazarımızın geçmiş doğum gününü buradan kutluyor, nice güzel yazılar yazmasını Rabbimden niyaz ediyorum..
Selamet ile..
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat