Loading...

Mustafa Dündar gittiği mahallerde büyük bir coşkuyla karşılandı

Osmangazi 27 Mart 2019 16:58
Videoyu Aç Mustafa Dündar gittiği mahallerde büyük bir coşkuyla karşılandı
A
a

Osmangazi Belediye Başkanı ve cumhur ittifakı adayı Mustafa Dündar, seçim çalışmaları kapsamında Küplüpınar ve Alacahırka mahallelerini gezdi. Dündar, her iki mahallede de büyük coşku ve sevgi gösterileri ile karşılandı.

Dündar, seçim sayılı günler mahalle gezilerine hız kesmeden devam ediyor. Osmangazi İlçesinde bulunan Küplüpınar ve Alacahırka mahallerini ziyaret eden Dündar, vatandaşın yoğun sevgisi ve havaî fişeklerle karşılandı. 31 Mart tarihindeki seçim sonrası yapmayı planladığı projeleri anlatan Dündar, vatandaşların sıkıntılarını ve mahallerindeki eksiklikleri tespit ederek, taleplere kulak verdi. Dündar, mahallelerdeki sıkıntıların en kısa sürede giderileceğini belirtti.

Küplüpınar Mahallesi Merkez Camii’nde vatandaşlarla sohbet eden Dündar, caminin çevresinde kamulaştırılarak yapılan genişletme çalışmalarını da yerinde inceledi. Dündar’ın mahalle ziyaretlerinde ikinci adresi Alacahırka Mahallesi oldu. Uludağ’ın eteklerinde bulunan Abdal Murat Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya gelen Dündar, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ve havaî fişek gösterileriyle karşılandı. Toplanan kalabalığa hitap eden Dündar, seçimden sonrada yeni projelerin ve hizmetlerinde en kısa sürede geleceğini belirtti.

 
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat