Loading...

Okullar Arası Spor Faaliyetlerinde Ödüller Dağıtıldı

Spor 18 Mart 2018 14:07
Videoyu Aç Okullar Arası Spor Faaliyetlerinde Ödüller Dağıtıldı
A
a

Liseler Arası Oynanan Voleybol Final Maçı İle Son Bulan 'Kocaali Kaymakamlığı 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Spor Faaliyetleri'nde Ödül Töreni Gerçekleştirildi.

Liseler arası oynanan voleybol final maçı ile son bulan ’Kocaali Kaymakamlığı 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Spor Faaliyetlerinde ödül töreni gerçekleştirildi.
Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile organize edilen ve iş adamı Turan Kalfa’nın sponsorluğunda düzenlenen "Kocaali Kaymakamlığı 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Spor Faaliyetleri" Abidin Serhoş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kocaali Anadolu Lisesi Erkek Voleybol takımları arasındaki oynanan final maçı ile son buldu. Abidin Serhoş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Erkek Voleybol Takımının galip geldiği müsabakada birinci ve ikinci olan takımlara kupa ve madalyaları Kocaali İlçe Kaymakamı Alper Balcı tarafından verildi. Törene İlçe Kaymakamı Alper Balcı, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, esnaf odaları başkanları, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Törende bir konuşma yapan Kaymakam Balcı, "Gayet güzel bir organizasyon oldu. Sponsorumuz Turan Kalfa’ya, İlçe Milli Eğitim Müdürüme, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürüme, tüm okul müdürlerime , öğretmenlerime ve öğrencilerime teşekkür ediyorum. Öğrencilerim için sportif faaliyetleri önemsiyorum ve bu tür faaliyetlerin devam edeceğinin bilinmesini istiyorum" dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Selçuk Aşut ise, "Organizasyonda 3 bin 150 öğrencimizin 423 tanesi yer aldı. Tüm kurumlarımız ve öğrencilerimiz adına Kaymakamımız Alper Balcı’ya, sponsorumuz Turan Kalfa’ya, çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin hem zararlı alışkanlıklardan uzak durması hem de dostluk ve kardeşlik duygularını benimsemesi adına organizasyonu önemsedik ve tüm arkadaşlarımın desteğiyle güzel bir çalışma ortaya koyduk. Bu faaliyetleri sürdürme niyeti ve gayretindeyiz" diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat