AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Osmangazi Meydanı şantiyesini gezdi. Salman, meydanın Bursa’ya büyük vizyon kazandıracağını belirterek, “Osmangazi Belediyemiz, AK Parti Belediyeciliği’nin gurur projelerinden birini daha hayata geçiriyor” dedi.

ŞEHRİMİZİ YENİLEYECEĞİZ


Dündar, “Her anlamda vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştıracak bir proje. Santral Garaj’da çöküntü haline gelen bölgeye yeni bir fonksiyon kazandırıyoruz. Şehrin ihtiyacı olan otopark sorununu çözeceğiz. Burada yaptığımız çalışma diğer bölgelere yansıyacak. Birbirini tamamlayan projelerle şehrimizi yenileyeceğiz” dedi. 

 

BURSAMIZA DEĞER KATACAK


Osmangazi Meydanı’nın çok önemli ve büyük bir proje olduğunun altını çizen Salman, “Bu meydan, Bursa’mıza çok önemli değer katacak. Gerek otopark anlamında ve gerek şehir meydanı anlamında önemli bir proje olduğunu düşünüyorum. Başkanımız Mustafa Dündar ve ekibini tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

PANORAMA 1326 VİZYON PROJE


Belediyelerimizin şehrin her konudaki meselelerine, sosyal ve kültürel hayata sağladıkları katkılar bizleri mutlu ediyor. Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi, Osmangazi Belediyemizin Bursa’ya kazandırdığı çok önemli vizyon bir proje oldu. Şimdi Osmangazi Meydanı da şehrimiz için çok değerli bir proje. Bursa’mız için hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu. (editör: Elif Kuş Beşik)