Loading...

Peyzajcılar ‘dan Park Bahçeler Müdürlüğü'ne ziyaret

Bursa 27 Ekim 2019 10:09
Videoyu Aç Peyzajcılar ‘dan Park Bahçeler Müdürlüğü'ne ziyaret
A
a

Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Necla Özkaplan Yörüklü Nilüfer Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Elif KUŞ BEŞİK/ Özel Haber

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şube Yönetim Kurulu üyeleri Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevine yeni atanan Peyzaj Mimarı Sema Çırak Tokgöz'ü tebrik ziyaretinde bulundu .Ziyarette Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Yörüklü, Şube Sekreteri Mustafa Kutlu, Şube Saymanı Mustafa Erdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Emine Can ve Şube denetim sorumlusu Ece Nilay Göksu hazır bulundu.

Yörüklü;“Yıllardır hep söylüyoruz, park ve bahçeler birimi kentlerin Peyzaj Vizyonu’nun oluşturulduğu önemli bir müdürlüktür. Söz konusu bu müdürlüklerin isminin de Peyzaj İşleri Müdürlüğü olması gerekir. Bunu her platformda söylüyoruz. Bizler Peyzaj mimarları olarak bu haklı seslenişimizin kamu kurumlarında yönetim kadrolarında değerlendirilmesinden son derece memnunuz. Peyzaj işleri ve yönetimleri bu eğitimleri alan meslektaşlarımızın sorumluluğunda yürütülmelidir. Bu konuda uz görüde bulunan toplumcu ve bilim liyakatına uyan Belediye Başkanlarımızı da kutlarız" ifadeleriyle ​
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat