Loading...

Pratik bir alışveriş için Türkçe Broşürleri tercih edin

27 Haziran 2019 09:02
A
a
İnternet ve özellikle mobil teknolojilerinin yaygınlaşmasının ardından yaptığımız bütün işlerde mobil teknolojilerden faydalanıyoruz. Her türlü ihtiyacımız için cep telefonlarımız sürekli yanımızda.
 
Hal böyle olunca firmaların da ürünlerini daha pratik ve daha çok insana satmak için insanların bu kadar sık kullandığı internet ve mobil teknolojilere yönelik çalışmalar yapması kaçınılmaz bir sonuç olarak görülecektir. Nitekim, bugün internet ve mobil teknolojilerin gücünden faydalanmayan büyük bir firma da yok denecek kadar azdır.
 
İnternetin yaygın bir şekilde kullanıldığı sektörlerden biri de perakende satış sektörüdür. Büyük perakende marketlerinin birçoğu mağazada satışını yaptığı ürünleri bir yandan da ayrıca internet üzerinden satmaktadır.
 
Ancak özellikle mobil teknolojiler ve internet ile daha az ilgilenen ve perakende sektörüne daha fazla ilgi gösteren yüksek yaş grubuna yönelik bu marketler özel çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmaların başında geleneksel bir iletişim metodu olan broşürler ile yaşlılara hitap etmek gelmektedir.
 
Daha genç sayılabilecek yaş grubundaki kişilerin de bu broşürler ilgisini çekmektedir. Özellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren marketlerin yaptıkları avantajlı kampanyaları bu broşürler üzerinden duyurması bu broşürlerin takip edilmesini daha da elzem kılmaktadır.
 
Kampanyalı ürün kataloglar ve broşürleri pratik bir şekilde takip etmek için yeni bir internet sitesi kuruldu: Türkçe Broşürler.
 
Türkçe Broşürler sitesi, ülkemizde yoğun bir şekilde satış yapan 30’dan fazla perakende marketinin katalog ve broşürlerini yayınlayan bir internet platformudur.
 
Türkçe Broşürler sitesinde yayınlanan broşürlerin tamamı günceldir. Site veri tabanında yer alan markaların güncel broşürleri yayınlandığı andan itibaren Türkçe Broşürler sitesine eklenmektedir. Bu sayede, her zaman güncel kampanyalar takip edilebilecektir.
 

Kategorilerle broşür arama imkânı

 Türkçe Broşürler sitesinin en önemli özelliği, sitede yayınlanan broşürlerin kategoriler halinde yayına koyulmasıdır. Sitede 5 ayrı kategori bulunmaktadır. Türkçe Broşürler sitesinde yer alan bütün broşürler bu kategorilere göre aranabilir. Bu sayede, sitede bulunan bir kullanıcının istediği kampanyaya ilişkin pratik bir şekilde bilgi edinmesi mümkün hale gelmektedir.
 
Örneğin; siteye ilk giriş yapan bir kullanıcının karşısına çıkan “En Popüler Kataloglar” menüsünde sitede yayınlanan en güncel broşürleri kolay bir şekilde araması mümkün olmaktadır. Bu menüde siteyi kullanan tüm kullanıcıların en çok tercih ettikleri kampanyalara yer verilmektedir. Bu sayede, site kullanıcılarının pratik bir şekilde en ucuz ürünleri satan markalara erişim sağlaması mümkün olmaktadır.
 
Türkçe Broşürler sitesinde yer alan menülerden bir diğeri ise “Satıcılar” menüsüdür. Satıcılar menüsü ile sitede kampanya ve broşürleri yer alan bütün markaları arama imkanı sunulmaktadır. Bu sayede, kampanyasını öğrenmek istediğiniz firmanın en güncel broşürünü arayabileceksiniz.
 
Bununla birlikte, bir firmanın broşürüne tıkladığınızda o firmanın sitemiz veri tabanında yer alan bütün broşürleri karşınıza gelecektir. Bu sayede, geçmiş aylarda aynı firmanın sattığı ürünlerin fiyatlarında ne şekil bir değişim ortaya çıktığını takip edebilirsiniz. Türkçe Broşürler sitesinde tamamen online olarak yapacağınız bu takipler ile evinizin ekonomisine çok ciddi katkıda bulunma şansına sahip olacaksınız.
 
Evini ve bütçesini düşünen herkes için kolay bir şekilde ürün satın alma platformu olarak kullanılabilecek olan Türkçe Broşürler sitesi tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet sunmaktadır.
 
Siz de her zaman satın aldığınız kaliteli ürünlere, firmalar tarafından yapılan kampanyalarla daha ucuz bir şekilde erişim sağlamak istiyorsanız Türkçe Broşürler sitemize gelin.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat