Loading...

Ramada Bursa Çekirge Oteli Kapılarını Açtı

Röportaj20 Eylül 2016 23:26
Ramada Bursa Çekirge Oteli Kapılarını Açtı
A
a

11 Temmuz’da kapılarını açan Ramada Bursa Çekirge, konaklama, davet ve toplantılar için hizmet vermeye başladı. Ramada Bursa Çekirge Genel Müdürü Serhan Öz, bir ay kısa süre içinde otelin Türk ve Ortadoğulu misafirlerin konaklamalarında yoğun ilgi gördüğünü belirtti.

RIDVAN DERELİ
11 Temmuz’da kapılarını açan Ramada Otel, konaklama, davet ve toplantılar için hizmet vermeye başladı. Kentin merkezine olduğu kadar ticari ve endüstri merkezlerine yakın konumuyla dikkat çeken, Kükürtlü’de bulunan Ramada Bursa Çekirge, kapılarını açtığı günden bu yana yerel ve uluslararası konuklarından yoğun ilgi görüyor. Ramada Bursa Çekirge Otel’in Genel Müdürü Serhan Öz, kurumsal toplantı ve organizasyonlara da ev sahipliği yapmaya başladıklarını belirterek, “ülkemizde yaşanan sıkıntılı günlere rağmen gördüğümüz ilgi ve alakadan memnunuz” dedi. Termal otel konforunu, geniş alana yayılan ve yakın süre içinde hizmete girecek Spa Merkezi ile hizmete sunacaklarını belirten Öz, kurumsal ve tatil amaçlı misafirlerin, ihtiyaçları olan her şeyi, Ramada Bursa Çekirge’de bulabileceklerini söyledi.
“RAMADA KONFORU”
Serhan Öz, Ramada Bursa Çekirge, 5’i suit 71 odasıyla, konuklarının tatil ve iş amaçlı konaklamalarında farklı beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak konforu sunduğunu belirtti. Öz, “Otel 390 metrekarelik alana yayılan, Koza, Uludağ ve İpek olarak adlandırılan üç toplantı salonu bulunuyor. Ramada Worldwide’ın servis ve kalite stantlarının lezzetle buluştuğu yemek keyfi, Ramada Bursa Çekirge’de konuklarını bekliyor. Otel, termal suyun iyileştirici etkisini 1000 metrekarelik alana yayılan Termal Spa Merkezi’nde sunuyor. Merkezde, termal havuz, Türk hamamı, dört ayrı boyuta sahip VIP hamam, özel donanıma sahip masaj odaları ve fitness bölümü bulunuyor” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat