Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre Samsun İlkadım'da 85 m2 daire mahkemeden satılıktır.

Samsun 1. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğundan;
Satılmasına karar verilen gayrimenkulün cinsi, kıymeti, adedi, evsafı:
Samsun İli,İlkadım İlçesi, Ulugazi Mahallesi, Ada : 548, Parsel : 235 de kayıtlı bulunan 229 m2 arsa üzerinde kurulu binanın 20/160 arsa paylı 3 bağımsız bölüm numaralı mesken 60.000,00.- TL den az olmayan bir bedelle açık artırma suretiyle satılacaktır.
Mesken 85 m2 alana sahiptir, mutfak, salon, 2 oda, antre, tuvalet ve banyodan oluşmaktadır, ıslak hacim tabanları seramik, diğer kısım tabanları laminant ile kaplıdır, pencereleri PVC doğrama, kapıları ahşap doğramadır, mutfak tezgah ve dolabı yapılmıştır, bina asansörsüzdür, doğal gaz tesisatı çekilmiş olup ısıtma kombili kaloriferdir. Bina 50 yıllık olup yıpranma % 40 olarak takdir edilmiştir, tamamen meskun sahada olup belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır, 100. Yıl Bulvarının güneyinde ve bulvara takriben 300 metre mesafededir, Kadı Caddesine cepheli konumdadır, topoğrafik olarak meyilli bir araziye sahiptir.

İlanın Tamamı ve Detaylı bilgi için tıklayınız.