Loading...

Sarıgöl Protokolü Sahada Gençlerle Buluşuyor

Spor 21 Mart 2018 18:07
Videoyu Aç Sarıgöl Protokolü Sahada Gençlerle Buluşuyor
A
a

Manisa'nın Sarıgöl İlçesinde Kaymakam Çetin Kılınç Tarafından Başlatılan Projeyle, İlçe Protokolü Her Hafta Bir Mahallede Gençlerle Halı Sahada Futbol Oynuyor.

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Kaymakam Çetin Kılınç tarafından başlatılan projeyle, ilçe protokolü her hafta bir mahallede gençlerle halı sahada futbol oynuyor.
Gençlere sporu sevdirmek ve protokol üyeleriyle kaynaşmalarını sağlamak amacıyla Kaymakam Çetin Kılınç öncülüğünde başlatılan mahalle gençleriyle futbol maçları yoğun ilgi görüyor. Kaymakam Kılınç, beraberinde Sarıgöl İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Sönmez ve daire amirleri ile birlikte Alemşahlı Mahallesini ziyaret etti. Burada gençlerle bir araya gelen Kılınç ve beraberindekiler, gençlerle halı sahada futbol oynadı. Maç sonrasında açıklamalarda bulunan Kaymakam Kılınç, "Hafta da bir gün olsa bile spor yaparak dinlenme imkanı buluyoruz. Geçen hafta Karacaali Mahallesi gençleri oynadığımız maçı 13-8 kazandık. Bugün de Alemşahlı Mahallesi’nde gençlerimizle oynadık. Maçı 12-8 kazandık. Amacımız gençlerimize spora sevdirmek, ilçe yöneticileri ile kaynaşmalarını sağlamak. Gerçekten sporla kitlelerin kaynaşması daha etkili oluyor ’’dedi. Kaymakam Kılınç, özellikle akşam halı saha maçları yaptıklarını, davet edildiklerinde diğer mahallelerle de maçlar yapacaklarını sözlerine ekledi.
Alemşahlı Mahalle Muhtarı Ahmet Ur, maç sonunda mahallelerini ziyaret eden ilçe protokolüne yemek verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat