Hava Durumu

Trabzonspor'da Görev Değişimi: Mahmut Ören, 16 Yıllık Başkanlığı İsmail Keskin'e Devretti!

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı seçilen Mahmut Ören, 16 yıllık denetim kurulu başkanlık görevini başkan vekili İsmail Keskin'e devretti.

Haber Giriş Tarihi: 06.03.2024 14:08
Haber Güncellenme Tarihi: 06.03.2024 14:08
Kaynak: İHA
Trabzonspor'da Görev Değişimi: Mahmut Ören, 16 Yıllık Başkanlığı İsmail Keskin'e Devretti!

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı seçilen Mahmut Ören, 16 yıllık denetim kurulu başkanlık görevini başkan vekili İsmail Keskin'e devretti. Göreve layık görülmesinin ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Ören, 16 yıllık hizmetinin ardından denetim kurulu başkanlığı görevini devrederek yeni bir döneme geçti.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Mahmut Ören, "Sizlerin büyük desteği ile denetim kurulu başkanlığına, aralıksız hizmetimin 16. yılımı doldurduğum şu günlerde divan kurulu başkanlığına getirilmem nedeniyle denetim kurulu başkanlığı görevimin son durağına gelmiş bulunuyorum. Geçen bu süreçte önceliğim, Trabzonspor’u en iyi şekilde temsil ve hizmet etmek için var gücümle çalışmak olmuştur. Dönüp geçmişe baktıkça görüyoruz ki görevi devir aldığımız günlerde sunulan raporlara göre çok daha dikkat çekici ve uyarıcı, raporlar sunmuşuz. Bu yüzden son derece huzurlu ve gururluyum" dedi.

16 yıllık denetim kurulu başkanlığı sürecinde yaptıkları denetimlerle ilgili bilgi veren Ören, "Görev süremiz boyunca tüzüğümüzde belirtilen sürelerde yaptığımız denetimlerde, idari ve mali, yönüyle eksik, hatalı ya da mevzuata aykırı bulduğumuz işlemleri zamanında raporlayıp Genel Kurullara sunarak üyelerimizi bilgilendirdik. Bu nedenle yarın büyük veballere ortak olmamak için raporlarımızla üyeleri uyarıp sorumluluğumuzu yerine getirdik" diye konuştu.

Mahmut Ören, sözlerini şu şekilde tamamladı: "Bu kulübü sokakta bulmadık, kuran ve yaşatanlardan miras değil, emanet aldık. Bu nedenle yarın büyük veballere ortak olmamak için raporlarımızla üyeleri uyarıp sorumluluğumuzu yerine getirdik. Divan başkanlığı yolculuğumuzda da bizleri destekleyeceğinizi yalnız bırakmayacağınıza yürekten inanıyorum. Denetim kurulu başkanlığımı devretmekten büyük mutluluk ve onur duyduğum, sevgili İsmet Keskin’i en iyi biçimde destekleyeceğinizi ve yalnız bırakmayacağınıza yürekten inanıyorum."

Kaynak: İHA

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.