Loading...

TEKNOLOJİK, DAHA ETKİLİ VE AĞRISIZ: VASER LIPOSUCTION

Türkiye 15 Kasım 2019 09:30
A
a
Vaser Liposuction, istenmeyen yağlarınızın titreşim enerjisiyle yok edilmesini sağlayan minimum cerrahi müdahale ile uygulanan bir işlemdir. Sanılanın aksine vaser liposuction yeni bir teknik değil. Ultrasonik enerjiyi kullanan bir liposuction tekniği ilk önce 90'lı yıllarda ortaya çıktı. Doktorlar ilk zamanlarda enerji seviyesini kontrol edemiyorlardı. Şu andaki Vaser liposuction teknolojisi ise hedeflenen yağ hücrelerinin çoğunu veya tümünü ortadan kaldırmak için yeteri kadar düşük bir seviye kullanan 3. nesil teknolojidirr. Bu teknik, vücudun çoğu bölgesinde işe yarar, ancak özellikle boyun, çene, kollar, uyluklar ve bel bölgesinde etkilidir. Yağlarınızdan kurtulmanızı sağlayan vaser liposuction İstanbul, Nişantaşı'ndaki polikliniğimizde Dr. Leyla Arvas ve ekibi tarafından uygulanmaktadır. Daha fazla bilgi ve randevu almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz www.drleylaarvas.comVaser Liposuction Faydaları Nelerdir?
Hastalar tamamen uyanıkken anestezi olmaksızın Vaser liposuction işlemi yaptırabilirler ve genellikle birkaç saate kadar biter. Vaser liposuction minimal cerrahi bir işlem olduğundan, iyileşme süresi geleneksel liposuction'lardan önemli ölçüde daha kısadır. Daha az kanama, ağrı ve morarma ile sonuçlanır. Geleneksel liposuction'dan daha etkili bir yöntem olan vaser liposuction İstanbul ilinde hizmet veren polikliniğimizde titizlikle uygulanır.
Vaser Liposuction Sonrası
Operasyondan sonra hastalar eve gidebilir ve günlük hayata kısa sürede geri dönebilirler. Hastaların 2 ila 3 hafta boyunca zorlayıcı herhangi bir aktiviteden kaçınmaları gerekir.  Ancak iyileşme süresinin hastalar arasında farklılık gösterdiğini unutmayın. Egzersiz veya ağır hareketleri yapmaya başlamadan önce doktorunuza danışın.
Erkekler için Vaser Liposuction
Erkekler ayrıca geleneksel liposuction tekniği yerine Vaser liposuction'ı tercih edebilirler. Erkeklerin vücut dokuları doğal olarak lifli olup, geleneksel liposuction ile işlenmesi zordur. Bu, kadınlarda göğüs bölgesi ve bel simidi gibi lifli olan vücut bölgeleri için de geçerlidir. Yağları hedeflenen kas gruplarından uzaklaştırmak, kasları belirginleştirmek için iyi bir yöntemdir. Ayrıca cilt büzülmesinin iyileşmesi nedeniyle daha doğal bir görünüme neden olan vaser liposuction İstanbul, Nişantaşı'nda uygulanmak üzere sizleri bekliyor!
FİT, GENÇ VE SIKI BİR GÖRÜNÜM İÇİN KARIN GERME
Karın germe ameliyatı, karın bölgesindeki sarkık cildi ve yağın bir kısmını aldırmak ve karın kaslarınızı sıkılaştırmak için yapılan ameliyattır. Bazen karnı şekillendirmeye yardımcı olmak için liposuction ile birleştirilir. Özellikle ameliyattan sonra sağlıklı bir kilo ile devam ederseniz, sonuçlar uzun ömürlü olabilir.
Karın Germe Operasyon Çeşitleri
İki tip karın germe ameliyatı vardır. Tam karın germe fazla ve sarkık cildi yok eder ve göbek çevresi dahil olmak üzere tüm karın bölgesinde altta yatan kasları sıkılaştırır. Kısmi karın germe, göbek altındaki fazla cildi giderir ve sadece alt karın kaslarını sıkar. İşlem genellikle genel anestezi altında yapılır. Ameliyatın uzunluğu tercih ettiğiniz bölgelere bağlı değişir, ancak kapsamlı bir karın germe ameliyatı üç saate kadar sürebilir.
Neden Karın Germe Ameliyatı Yaptırmalıyım?
Fazla kilolarınızdan sonra oluşan sarkık görünümden kurtulmak için karın germe ameliyatı genellikle ilk tercihtir. Hamilelik sonrası karında oluşan sarkıklar da bu işlem sayesinde giderilebilir. Herhangi bir ameliyat veya yara izini yok yok etmek için de karın germe ameliyatı seçenekler arasındadır. Karın germe ameliyatı, aşırı yağ ve deriyi kaldırarak ve karın kaslarını sıkılaştırarak karnınızın şeklini iyileştirir. Bazı hamilelik çatlak izlerini kaldırmak ve diğerlerini daha az dikkat çekici hale getirmek ameliyat sayesinde mümkün olabilir. Bu tedavi kilo vermenize veya kontrol etmenize yardımcı olamaz ve gelecekte kilo almanızı önleyemez.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat