Loading...

Tercih Edebileceğiniz Ekskavatör Markalar

Türkiye 23 Ağustos 2019 07:01
A
a


Ekskavatörler, toprak işlerini en kısa sürede halledebilen en kompleks araçların başında geliyor. Vinç, klemşel, şavuk ekskavatör, çekme-kepçe ekskavatör gibi birçok farklı türe ayrılan ekskavatörler kullanım alanına göre daha işlevsel hallere gelebiliyor. Bununla birlikte zemine uyum sağlayabilmek açısında da ekskavatörleri paletli ya da lastik tekerlikli kullanılabiliyor olması, onları her mekana daha iyi adapte hale getiren detaylardan.
 
Biz de bu yazımızda sizler için inşaat firmalarının ve yatırımcıların en fazla tercih ettiği ekskavatör markalarını bir araya getirdik. Siz de bu markalar arasından ihtiyacınıza en uygun ekskavatörü seçebilirsiniz.

Volvo Ekskavatör

Güvenilir ve dayanıklı araç denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biri olan Volvo, ekskavatör gibi inşaat araçları arasında da sıklıkla tercih edilen bir marka. Onlarca farklı ekskavatör modeli ile de piyasa da hatırı sayılır bir yere sahip olan Volvo, kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olmayı başarıyor.

Caterpillar Ekskavatör

İnşaat denildiği zaman akıllarda ilk canlanan markalardan biri de Caterpillar oluyor. Hemen hemen her türlü iş makinesini üreten köklü şirket, ekskavatör konusunda da lider firmalar arasında yer alıyor. Her bütçe ve ihtiyaca yönelik ürettiği araçlar sayesinde de müşterileri ile bir bağa sahip olan Caterpillar markasını

Hitachi Ekskavatör

Japon teknoloji devlerinden olan Hitachi, inşaat araçları alanında da öncü bir pozisyona sahip. Ürettiği başta ekskavatör modelleriyle adından söz ettirmeyi başaran şirket, dayanıklı ürünleri ile adından söz ettiriyor.

Komatsu Ekskavatör

Son olarak tercih edebileceğiniz son marka olarak Komatsu’yu değerlendirebilirsiniz. Özellikle ürettiği devasa iş makineleri ile piyasada bilinirliğini arttıran Komatsu, ekskavatör konusunda da önde yer alıyor. Bilhassa inşaat sahasının yoğun ve büyük olduğu yerlerde komatsu makineleri daha iyi bir tercih olabilir.
 
Yukarıdaki her markayı ise güvenilir bir şekilde Truck1 üzerinden alabilirsiniz. Avrupa’nın lider araç sitelerinden olan Truck1, uygun fiyatları ve farklı modelleri kullanıcıların dikkatini fazlasıyla çekiyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat