Loading...

Yanan Vagonları Sosyal Medyadan Canlı Yayınladı

Asayiş 6 Ekim 2017 12:48
Videoyu Aç Yanan Vagonları Sosyal Medyadan Canlı Yayınladı
A
a

Adana'da Bir Kişi, Ek Yolcu Vagonlarında Çıkan Yangını Cep Telefonu Kamerasıyla Çekerek Sosyal Paylaşım Sitesinden Canlı Yayınlayıp Anons Çekti.

Adana’da bir kişi, ek yolcu vagonlarında çıkan yangını cep telefonu kamerasıyla çekerek sosyal paylaşım sitesinden canlı yayınlayıp anons çekti.
Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesi, Kurtuluş Mahallesi’nde meydana geldi. Garda bulunan ek yolcu vagonlarında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Bu durumu gören işçiler hemen itfaiye ekiplerine haber verdi. İtfaiye ekipleri olay yerine gelinceye kadar iki vagonu yangın sardı. Bu sırada meraklı vatandaşlar da cep telefonlarıyla yangını görüntülemeye başladı. Bir süre sonra da itfaiye ekipleri gelerek yangına müdahale edip, alevlerin daha da büyümesinin önüne geçti.
Bir kişi ise cep telefonu kamerasıyla yangını görüntülemekle yetinmeyip sosyal medyadan canlı yayın yaptı. Canlı yayın sırasında da bir taraftan anons çekerek olayı anlattı. Şahıs basın mensuplarının soruları üzerine, "Facebook adresimden arkadaşlarım da yangını görsün diye canlı yayın yapıyorum" dedi. Bir süre sonra itfaiye ekipleri yangını kontrol altına aldı. Polis ise yangının neden çıktığıyla ilgili çalışma başlattı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU

 
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat