YALAN SÖYLEDİKLERİNİ BİLİYORUZ.

ONLARDA YALAN SÖYLEDİKLERİNİ BİLİYORLAR.

 AMA HALA YALAN SÖYLÜYORLAR.

Değerli kongre üyeleri, 22-30 tarihleri arasında yapılacak olağan genel kurulda aday olacaklara başarılar dilerken Bursaspor'u yöneteceklere karşı DİKKATLİ olmak zorundayız.

En büyük acıyı çeken BURSASPOR’dur. Bir hikâyesi vardır. Bu hikâyenin içinde sevinç, umut, umutsuzluk, gözyaşı, ihanet, indirilen darbeler…

Hiç sayanlar, duygularla oynayanlar, kandırılan, haksızlık yapanlar, Bursaspor'dan beslenip şişmanlayanlar, kullananlar, dürüst olmayanlar, tepki almamak için futbolcuları değersizleştirip satanlar, Bursaspor'un geleceğine ipotek koyan başrol oyuncuları ve figüranlarıdır.

BURSASPOR sevicileri, kanı yeşil beyaz akanlar, böyle seveceksiniz

Sevmeyin Bursaspor’un, bu zihniyette olanların sevgisine ihtiyacı yok. DÜRÜST olun yeter.

*****

HAİN VAİZCİNİN yapılanması içinde yer alanlar Türk futbolunu batıranlardır. BURSASPOR ve birçok kulübü iflas ve perişan etmişlerdir. Gücü kendi aralarında paylaşarak, dışlama ve ötekileştirme ile gerçek Bursaspor sevdalılarını küstürdüler, uzaklaştırdılar, parçaladılar. Bursaspor’u yönetenleri yönettiler.

**********

BURSASPOR’u yönetmeye talip olanlar, geçmişi unutmayın yazımın başındaki kelimeleri hatırlayın senden istifade etmek isteyenler sana ve Bursaspor'a bir şey katmayanlardır.

******

Başkan ve yönetim kurulu, kulüplerin sahipleri değildir. Kulübün gerçek sahibi KONGRE ÜYELERİ ve TARAFTARLARDIR.

SEVGİ VE SAYGIYLA KALIN...