HABER Nagehan Çalışkan

Hakimler ve Savcılar Kurulu kararnamesi ile Yenişehir’de üç yıl süreyle görev yapan Emrah Çiçek ve Emre Kara’ya çalışma arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlendi.

Yenişehir eski Cumhuriyet Savcıları Emrah Çiçek ve Emre Kara’ya Yenişehir adliyesince İznik Cumhuriyet Savcıları ve Hâkimlerinin de katılımıyla ile veda yemeği düzenlendi. İlçede geçirdikleri süreden duydukları memnuniyeti dile getiren Cumhuriyet Savcıları Emrah Çiçek ve Emre Kara, Yenişehir’i ve çalışma arkadaşlarını hiç unutmayacaklarını ifade ettiler.

Düzenlenen yemeğin ardından konuşan Yenişehir Adliyesi Yazı İşleri Müdürü İsmail Ağa, “Savcılarımızı ilçemiz ve adliye personelimiz çok sevdi. Uyumlu bir görev süreci yaşadık. Bu süreçte Adliyemizin yeni yerine taşınması ve hatıra ormanımız gibi birçok hizmetlerde büyük katkıları oldu. Yeni görev yerlerinde de başarılı çalışmalarına devam edeceklerine inanıyoruz. Ayrıca Tayin sebebi ile aramızdan ayrılan Yazı işleri müdürümüz İsmail İş bey ve Savcılık katibi Şerife İş hanıma Yenişehir Adliyesinde görev yaptıkları özverili ve uyumlu çalışmalar için teşekkür ediyor ve yeni görev yerlerinde Adliye çalışanları adına başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.