Hava Durumu

Pegasus Ucuz Uçak Bileti Kampanyası Başlattı!

Pegasus ucuz uçak bileti kampanyası düzenledi. Firma kampanya ile ilgili açıklama yaptı. Biletler ne zaman alınacak? Uçuşlar hangi tarihe rezerv edilecek?

Haber Giriş Tarihi: 27.06.2024 17:34
Haber Güncellenme Tarihi: 27.06.2024 17:34
Kaynak: FERHAT ŞAHİN
Pegasus Ucuz Uçak Bileti Kampanyası Başlattı!

Kampanya Şartları ve Detaylar:

Kampanyaya katılımın 26 - 27 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi ve biletlerin 1 Kasım 2024 - 30 Mart 2025 tarihleri arası için alınması gerekiyor. Pegasus tarafından, kampanyaya yönelik yapılan açıklama şu şekilde:

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Tarihleri:

Kampanya, 26 Haziran 2024 - 27 Haziran 2024 (Türkiye yerel saatine göre 26 Haziran 2024 saat 8.30’dan itibaren 27 Haziran 2024 saat 23.59’a kadar satışın, ödemenin ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir) tarihleri arasında biletlemesi yapılacak ve burada belirtilen Kampanyanın Geçerli Olduğu Uçuş Tarihi aralığında ve Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar dahilinde gerçekleştirilecek olan uçuşlarda geçerlidir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Uçuş Tarihi:

Kampanya, 1 Kasım 2024 – 30 Mart 2025 (Türkiye yerel saatine göre 1 Kasım 2024 saat 00.01’den itibaren 30 Mart 2025 saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve aşağıda belirtilen hatlarda seçili yurt dışı uçuşları için geçerli olacaktır.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler:

Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

Kampanya, aşağıda listelenen yurt dışı hatlarda seçili uçuşlarda toplam 250.000 koltuk için geçerlidir. Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir ve aşağıda sayılan hatlar dışında yapılan biletlemelerde kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Mobilden Akbanklı Olanlar İçin Ekstra İndirim:

“1031PEGASUS” koduyla mobilden Akbanklı olanlar, Pegasus harcamalarından 1.500 TL’ye varan iade kazanıyor.

28 Aralık 2023 – 15 Nisan 2024 tarihleri arasında "1031PEGASUS" davet koduyla mobilden ilk kez Akbanklı olanlar, Akbank kartları ile yapacakları 3.500 TL ve üzeri Pegasus harcamalarının %25’ini, en fazla 1.500 TL’sini iade kazanıyor.

Kampanya Koşulları:

Kampanyadan 28 Aralık 2023 – 15 Nisan 2024 tarihleri arasında "1031PEGASUS" davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulamasını indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek ilk kez Akbanklı olanlar yararlanabilir.Kampanya kapsamında kazanılacak olan nakit ödül iadesi, müşterinin Akbank kartı ile yapacağı 3.500 TL ve üzeri Pegasus harcamasının gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 5 iş gününde müşterilerin harcamayı gerçekleştirdiği karta iade edilecektir.Kampanya sadece Akbank kartlarından yapılacak Pegasus harcamaları için geçerlidir.Müşteriler 1.500 TL’ye varan iadeyi sadece bir kere alabilirler.Kampanya kapsamında Mart ayında harcama gerçekleştiren müşterilerin iadesi Nisan ayının ilk haftası, Nisan ayında harcama gerçekleştiren müşterilerin iadesi Mayıs ayının ilk haftası, Mayıs ayında harcama gerçekleştiren müşterilerin iadesi Mayıs ayının son haftası müşterinin harcamayı gerçekleştirdiği kartına yapılacaktır.Mobilden müşteri olma aşamasında kurye aracılığı ile işlemlerini tamamlayacak olan müşteriler, 15 Nisan 2024’e kadar belge işlemleri tamamlanıp evraklar bankaya geldikten sonra kampanyadan yararlanabilecektir.Kampanya kapsamında harcama gerçekleştiren ve nakit ödül iadesine hak kazanan müşteriler daha sonrasında harcamayı iptal ederse nakit ödül iadesi yapılmayacaktır.Davet kodu ile mobilden müşteri olma sürecine başlayan kişilerin, kampanyadan yararlanabilmesi için Bireysel Bankacılık Hizmet Sözleşmesini kampanya tarihleri içerisinde mobilden veya şubeden onaylaması/tamamlanması zorunludur.Akbank T.A.Ş. ve Pegasus kampanyayı durdurma, sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Kampanya koşulları ile ilgili konularda Akbank T.A.Ş. ve Pegasus kayıtları esas alınacaktır.

Kampanya ile ilgili konularda sorularınız için Akbank T.A.Ş. ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: FERHAT ŞAHİN

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.