Tapu ve Kadastro Bursa Bölge Müdürü Adnan CEVHER beyin daveti üzerine kendisini ziyareti gittim. Yaptığımız görüşme güler yüzlü ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

Adnan CEVHER, 1969 yılında Trabzon'da doğdu. 1987 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Tapu ve Kadastro Meslek Yüksek Okulu'ndan mezun oldu. ... Trabzon'dan İstanbul Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü görevine atanan Cevher, 3 yıl da görev yaptı

25.01.2020 tarihli ve 31019 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2020/38 sayılı Cumhurbaşkanlığının kararı ile Bölge Müdürlüğümüze atanan Sayın Adnan CEVHER 10.03.2020 tarihi itibariyle görevine başlamıştır.

Göreve gelir gelmez önceliği bölge müdürlüğü binasının dış cephesini daha güvenli hale getirmek oldu. Mermer kaplı olan cephede mermerler düşüyordu kimseye zarar vermesin diye daha güvenli bir dış cephe yaptırdı. Oradan çıkarılan mermerlerin kamu yararına kullanılmasını sağladı. Hizmet verilen binanın bazı bölümlerinde olan sorunları çözüme kavuşturdu.

Göreve geldiği günden beri hizmet kalitesini artırmak için ciddi mesai harcadığı herkesçe görülmektedir.

Hizmet kalitesini artırmak adına tüm çalışma arkadaşları ile canla başla çalışmaktalar.

Otopark sorunu için ilk önce çözme adına atığımız adımların meyvesini almaya başladık. Yakın zaman içinde bölge müdürlüğümüzün açık otoparkı vatandaşlarımızın hizmetine girecektir. Bölge müdürlüğünün önündeki 12 araçlık kısmı imza saati gelen ve mesajı olan vatandaşımızın araçlarını park etmeleri adına hizmete açmış olduklarını belirtti Adnan Bey.

Vatandaşımıza daha iyi hizmet vermek için tüm müdür ve memur arkadaşlar görevlerinin başındalar.

Adnan Bey; Covid-19 ile günlük yoğunluğun olduğu müdürlüğümüzde tapu müdürlüğünde imza saatinde yoğunluğun azaltılması adına çalışma yapmaktayız, dedi.

Bu güzel davetten ve hoş sohbetten dolayı kendisine teşekkür eder görevinde başarılarının devamını temenni ederim.

EV SAHİPLERİ SUÇ İŞLEMEYİN

Ev sahibi evini kiraya verirken KİRACIDAN kira bedeli dışında emlak komisyonu talep etmesi suçtur.

Ev sahibini ticaret il müdürlüklerine şikayet edebilirsiniz!

Emlak komisyonu sadece

TAŞINMAZ TİCARETİ YETKİ BELGESİ OLAN

Kişilere talep edebilir