Orhangazi Hürspor Kulübü Olağan Kongresini önceki akşam Hürriyet Mahallesi Hür Cafe Çay Bahçesinde gerçekleştirdi. Tek liste ile gidilen seçimlerde mevcut Başkan İlhami Akdağ yeniden aday olmayıp yine yönetim içerisinde yer alırken yeni kulüp Başkanlığına ise Gökhan Metin seçildi.

Hürspor’da iki dönem başarı ile görev yapan İlhami Akdağ, bunun bir bayrak yarışı olduğunu düşündüklerini belirterek bayrağı kulübün eski futbolcularından ve geçtiğimiz iki dönemde de 2. Başkan olarak görev yapan Gökhan Metin’e devretmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Hürspor Başkanı Gökhan Merin ise yaptığı açıklamada geçen sezon çok iyi hazırlandıklarını ancak pandemi bahane edilerek oynatılmayan maçların asla kendilerinin şevklerini kırmayıp aksine daha büyük hırsla yeni sezona hazır olduklarını dile getirdi. Bu güne kadar fedakarca yaptığı hizmetlerden dolayı eski Başkan İlhami Akdağ’a teşekkür eden Gökhan Metin; “Yine biriz ve beraberiz. Bizler yarım bıraktığımız işi tamamlamak için buradayız. Geçmiş dönem Başkanımız İlhami Akdağ ve yönetimine teşekkür ediyorum. Kendisinden önce ki yönetimlerin bıraktığı enkazı ve gırtlağa kadar borcu yönetimi ile birlikte temizlemiş ve kulübümüzün bir kuruş borcu da bulunmamaktadır. Şimdi herkes Hürspor’u izlemeye başlasın” dedi.

Tek liste ile gidilen seçimlerde yeni yönetim kurulu şu şekilde oluştu:

ASİL ÜYELER

1- Gökhan Metin

2- Mustafa Tanrıkulu

3- Muharrem Değirmen

4- Aykut Kahveci

5- İlhami Akdağ

6- Emre Kurtuldu

7- Ekrem Savaş

8-Rıdvan Berberoğlu

9- Ayhan Nalbant

10-Kemal Ay

11-Hasan Bakır

12-Oğuzhan Güzel

13- Oktay Serpen

14-Yıldırım Şirin

15-Hüseyin Pehlivan

DENETLEME KURULU ASİL

1-Gülbahar Kahveci

2-Çiğdem Berberoğlu

3-Zeynep Kurtuldu