Büyükşehir’in çalışmalarıyla 36 bin 800 metrekarelik Emek Park, daha güvenilir ve kullanılabilir hale getirilerek bölgeye nefes aldırdı.

 Başkan Aktaş, “Bursa’yı yeniden ‘yeşille’ anılan bir şehir haline getirmek amacıyla çalışmalarımızı Emek Park’ı ile taçlandırdık” dedi.

“MAHALLELİ HUZURLA PARKA GELECEK”

Güvenlik ve asayiş konularında takviyeler yaptıklarını belirten Başkan Aktaş, alandaki aydınlatmaların da arttırılacağını ifade etti. Çalışmaların ardından Emek Mahalle sakinlerinin güvenle ve huzurla parka gelerek vakit geçirebileceğini anlattı.

“PARK İÇİNDE BURFA TESİSİMİZ BULUNUYOR”

Aktaş, ““Çamlık Parkı’nda BURFAŞ tesislerimiz de bulunuyor. Halkımız buraya gelerek güzel vakit geçirebilir. Mahalle sakinlerimiz parkın korunması ve sahip çıkılması noktasında ilgili birimleri de ikaz etmelidir. Burada 36 bin 800 metrekarelik çam ağaçları arasında çok güzel bir alan var” ifadelerini kullandı.

“PARKA MAHALLELİ SAHİP ÇIKMALI”

Başkan Aktaş, “Yapana kadar biz, yaptıktan sonra mahalle sakinlerimiz sahip çıkmalı. İl Emniyet Müdürümüzle konuyu paylaştık. Hiç kimse, burada ailelerimizi ve gelen sakinlerimizi rahatsız edecek bir hal üzerinde olmasın. Bu bir suçtur ve gerekli işlemler yapılacaktır. Parkımızın hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

BAŞKAN

Emek Çamlık Parkı’nı ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, iki sene önce bölgeden gelen yoğun talepler doğrultusunda Emek Çamlık Parkı’nda düzenlemeler yaptıklarını söyledi.

MAHALLELİ

Yeşil alanları kente kazandıran Büyükşehir Belediyesi, yeşil yatırımlarını ara vermeden sürdürüyor.

PARK

Bursa’da '3 milyon metrekare yeni yeşil alan' hedefiyle kente büyük ölçekli parklar kazandıran Bursa Büyükşehir Belediyesi, diğer taraftan mevcut parkları daha konforlu hale getirme çalışmalarına Emek Çamlık Parkı’nı da ekledi.

KAFE

Emek “Çamlık Parkı’nda BURFAŞ tesisleri de yer alıyor.